Вікторія Шилова: Суддя Березюк розтоптала суддівську присягу

Майже рік слухалася справа за позовом колишнього віце-губернатора Івана Ступака до мене як депутата обласної ради за те, що я посміла направити в СБУ телеграму наступного змісту:«Я, депутат Дніпропетровської обласної ради, готова надати свідчення щодо можливої причетності до терористичних вибухів у Дніпропетровську 27 квітня віце-губернатора Івана Ступака» І хоча жодного слова неправди в цій телеграмі не було і в мене на руках є відповідь СБУ про те, що я не надавала жодних неправдивих свідчень, Березюк, яка тільки-но стала суддею, винесла, на мій погляд, завідомо неправосудне рішення. Іван Ступак, аж цілий народний депутат від Партії регіонів, а сама Вікторія Березюк за дивним збігом обставин носить однакове прізвище з невісткою Березюка, котрий є першим помічником нардепа Солошенка, також від ПР (цікаво, чи це не одна й та сама особа?). Дуже просте питання: чи міг Ступак «пАрешать» з Солошенко цю невеличку проблему? Відповідь ясна, як божий день. Хоча пані Березюк повинна розуміти, не завжди буде влада солошенок-ступаків, а от присяга, яку вона давала і на яку наплювала – то річ вічна, бо ставила вона свій підпис під фактично клятвою, котру порушила. Не знає Березюк, що існують Закон про звернення громадян, Закон про самоврядування, де чітко прописаний статус депутата обласної ради, і ніколи не чула про те, що офіційний сайт депутата не є ЗМІ, а є засобом звітування депутата облради щодо виконаної роботи. І прикро – за те, що я виконала свій громадський обов’язок, мене ж ще й засудили. Тобто суддя Березюк один раз і назавжди сказала: не смій чіпати представників влади, не смій захищати інтереси громадян, не смій захищати Конституцію України. Або якщо хтось з громадян задумав звернутися до правоохоронних органів з метою повідомити суспільно важливу інформацію чи поскаржитися на чиновників, знайте: вас засудять, бо суддя Березюк вже засудила людину всього лише за телеграму про готовність (!) дати свідчення проти високопосадовця.

 

Звісно, я подам апеляцію. Але кому ж її подавати? Наталії Деркач, яка є вірний представником провладної «криворізької команди»? Але нічого, чим скоріше я отримаю, впевнена, безглузде і неправосудне рішення апеляції, тим скоріше я подам до Європейського суду. І думаю, Ступаку буде дуже приємно отримати дійсно чесні та неупереджені рішення зі Страсбурга, а Березюк швиденько потрапить в аннали європейського судочинства вже за свої «чесні і неупереджені» рішення. Мені дуже шкода, що тільки-но призначена суддя таким чином починає свою кар’єру.Хочу сказати Вікторії Березюк особисто: про її вчинок стане відомо всім правоохоронним органам, а також Вищій кваліфікаційній комісії суддів. Для цього будуть відповідні звернення від народних депутатів України.

 

P.S. До речі, Ступак не ризикнув подати в суд на нардепа Геннадія Москаля, який за день до моєї телеграми заявив наступне:

«Причина взрывов в областном центре – скрытая борьба за должность начальника Управления СБУ в Днепропетровской области» (с).

Також, з його слів, «данная должность была обещана бывшему заместителю начальника УСБУ, позднее – начальнику УМВД, ныне – заместителю губернатора Днепропетровской области Ивану Ступаку», причому Іван Ступак буцімто «считается «серым кардиналом» Днепропетровщины».

Думаю, недаремно не подав, бо Москаль завжди коли щось говорить, то це не просто так.

Джерело : samara.dp.ua