Княжицький сказав у вічі Мустафі: «Ви дешевий провокатор і не гідна людина » (відео)

Сьогодні до скандального телеканалу прибув Микола Княжицький, колишній генеральний директор ТВі, наразі діючий депутат ВРУ. Хтось із журналістів почав відразу кричати: «Ви хто такий, що сюди взагалі приїхали?», що звісно багатьом зі здоровим глуздом журналістам не могло сподобатися, адже саме Княжицький створив телеканал, і якби не він і не його постійно «шахрайська» позиція , чи то хороше вміння говорити не правду заради створення незалежного ЗМІ, то зараз і не було б предмету для сварки, бо не було б телеканалу ТВІ взагалі в історії нашої країни . Це факт!

Під час сварки із Мустафою Наємом, Княжицький обізвав його провокатором: «Я переконаний, що ви дешевий провокатор і не гідна людина. Коли ви Віталія Портникова назвали проституткою, а Павло Шеремет це надрукував. Це людина, яка перша тут програми вела, якому потім погано стало!»

У відповідь на це Мустафа відповів: «Вы врете! Сейчас же замолчите !! «

Княжицький: «Ви хочете аби я замовчав, але я не буду мовчати, я правду вам скажу».


А втім, дивіться відео, внутрішні «розборки» на телеканалі ТВІ вдалося відзняти журналісту «Телекритики», що й не дивно, Богдану Кутепову. Нагадаємо, що свого часу, саме Богдан Кутепов оприлюднив інформацію про те, що Княжицький в період банкрутства ТВі також «відмивав кошти» купуючи для телеканалу покриття для підлоги здається по 65 євро за квадратний метр, яке за реальними цінами начебто коштувало не більше 10 євриків.

Попередні події стосовно начебто рейдерського захоплення телеканалу ТВі і як відреагували на це журналісти, політики, експерти цікавилося наше видання тут.

ТВ «Прихована правда» Ірма Крат
Джерело : http://tv-pravda.com