Київську вчительку виселили. Будинок заварили металевими щитами

Станом на 13 годину київську вчительку Ніну Москаленко виселили з її помешкання, а будинок заварили металевими щитами.
Про це “Українській правді” повідомив активіст від “Свободи” Олександр Куліковський, який перебуває на місці подій.
“Зранку приїхала виконавча служби, три автобуси міліції і представники нібито від тої сторони. Міліція поки тримає нейтральну позицію. Хлопці від сторони рейдерів ще зранку повикидали всі речі Ніни Іванівни на вулицю, повиламували двері, диван стоїть на вулиці…”, – розповів він.
“Ще вони позаварювали залізними щитами двері і встановили решітки на вікна. Будинок повністю заварено. Тобто зараз можна проходити лише по веранді, а всередині будинку кімнати з усіх сторін заварені. Потрапити всередину будинку Ніна Іванівна вже не може”, – додав він.

За словами Куліковського, сама Ніна Москаленко “ходить по городу, вона тримається”.
“Зараз рейдери все припинили, тиша, але невідомо, що відбуватиметься далі. За нашою інформацією, та сторона покликала підкріплення – людей у цивільному, рейдерів. Ми зараз очікуємо якихось дій з їхнього боку”, – повідомив активіст.
Як відомо, зранку до будинку Москаленко увірвалися невідомі особи. Вони намагалися силоміць витягнути жінку з будинку.
“Тягнуть її по підлозі. Інші невідомі викидають її речі. Міліція на це ніяк не реагує, лише погрожує скласти на присутніх громадських активістів адмінпротоколи”, – написав очевидець.
У неділю у двір Москаленко невідомі почали звозити металеві листи та зварювати арматуру.
Як повідомлялось, у лютому Апеляційний суд Києва залишив в силі рішення про виселення вчительки з будинку в центрі Києва.
У листопаді минулого року Печерський райсуд постановив виселити Москаленко з її мамою і неповнолітнім сином з її будинку.
Українська правда