Донецька депутатка: натискати в облраді кнопку – це не голосувати(ВІДЕО)

Депутат Донецької міськради, заступник голови Донецької облорганізації «Молоді регіони» Тетяна Жукова була покарана за фальсифікацію голосування в 2011 році в Донецькій облраді.

Про це заявив голова Донецької облорганізації «Молоді регіони», народний депутат від Партії регіонів Олександр Зац під час прес-конференції напередодні звітно-виборної конференції своєї організації в Донецьку, повідомляють «Новости Донбасса«.

«Я висловив їй свою думку, що це категорично недобре», — сказав парламентарій.

«Ми її, скажімо так, покарали», — уточнив Зац і додав: «Я думаю, що вона сама вже усвідомила».

Водночас сама Жукова в коментарі виданню запевняла, що вона не голосувала на засіданні облради, а просто «натискала кнопку».

«Справа в тому, що я не голосувала. Натискати кнопку — це не значить голосувати. Ви ж на мобільному телефоні теж щось набираєте, ви ж не голосуєте. І в двері дзвоните, теж не голосуєте… Голосувати — це приймати рішення. Це суттєва відмінність», — сказала Жукова.

У суботу делегати звітно-виборної конференції Донецької облорганізації «Молоді регіони» переобрали Заца на посаду голови. Він беззмінно керує організацією з 2003 року. Його заступником обрано Жукову.

 
Источник : pravda.com.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter