Донецька депутатка: натискати в облраді кнопку – це не голосувати(ВІДЕО)

Депутат Донецької міськради, заступник голови Донецької облорганізації “Молоді регіони” Тетяна Жукова була покарана за фальсифікацію голосування в 2011 році в Донецькій облраді.

Про це заявив голова Донецької облорганізації “Молоді регіони”, народний депутат від Партії регіонів Олександр Зац під час прес-конференції напередодні звітно-виборної конференції своєї організації в Донецьку, повідомляють “Новости Донбасса“.

“Я висловив їй свою думку, що це категорично недобре”, – сказав парламентарій.

“Ми її, скажімо так, покарали”, – уточнив Зац і додав: “Я думаю, що вона сама вже усвідомила”.

Водночас сама Жукова в коментарі виданню запевняла, що вона не голосувала на засіданні облради, а просто “натискала кнопку”.

“Справа в тому, що я не голосувала. Натискати кнопку – це не значить голосувати. Ви ж на мобільному телефоні теж щось набираєте, ви ж не голосуєте. І в двері дзвоните, теж не голосуєте… Голосувати – це приймати рішення. Це суттєва відмінність”, – сказала Жукова.

У суботу делегати звітно-виборної конференції Донецької облорганізації “Молоді регіони” переобрали Заца на посаду голови. Він беззмінно керує організацією з 2003 року. Його заступником обрано Жукову.

 
Источник : pravda.com.ua