Парторганізація в обмін на мандат

Ще донедавна Комуністична партія України жорстко критикувала правлячу Партію регіонів. Під гаслом опозиційності до влади пройшла й остання виборча кампанія КПУ до Верховної Ради.Аж ось ПР з КПУ – знову разом і навіть висувають спільного кандидата на довиборах до Дніпропетровської обласної ради, які відбудуться 3 березня. Перший секретар обкому КПУ Сергій Храпов, якому не вдалося потрапити у цьому скликанні до Верховної Ради, на цей раз вирішив не програти хай там що. Отож, спершу поміняв округ з Дніпродзержинська на Синельникове, а також заручився підтримкою влади.

 

Вже найближчої суботи виборцям у Синельниковому представлять кандидата «від об’єднаної влади», а зробить це сам голова обласної ради Євген Удод. Для більшої переконливості та аби не «сісти в калюжу», на захід вже збирають працівників бюджетної сфери, яких централізовано звезуть на зустріч з комуністом, який ще кілька місяців тому натхненно ганьбив та критикував Партію регіонів.

Відповідь на питання «навіщо Храпову Партія регіонів?» є очевидною: заради мандата він фактично «здав» регіоналам свою партійну організацію. А от чому ПР вирішила проштовхнути до облради «опозиційного» політика – наразі не геть зрозуміло. Або влада настільки боїться виставленого об’єднаною опозицією по 23 округу Сергія Довгаля, або має на комуніста інші плани.

Джерело: http://dniprograd.org