МВС розпочало прямі репресії проти “Спільної Справи” та штабу опозиціонера Корнацького

13 лютого має відбутись допит Євгена Ніколенка – керівника юридичного департаменту виборчого штабу єдиного кандидата від ОО “Батьківщина” Аркадія Корнацького в окрузі №132 (м.Первомайськ, Миколаївської обл.) Допит планується провести в головному офісі МВС України у м.Києві по вул.Богомольця, 10. Слідчий – Корнелюк Вадим Григорович.

Про це сьогодні на брифінгу в Києві повідомив медіа-координатор громадянського руху “Спільна Справа”, керівник виборчої кампанії А.Корнацького Ігор Пилипчук.

Він зазначив, що виборчу кампанію А.Корнацького координувала група представників Центрального штабу громадянського руху “Спільна Справа”, делегована з Києва.

“Ця кампанія, в силу “синього” розташування округу і надзвичайного тиску адмінресурсу, була цілком неординарною і, очевидно, найбільш ефективною в Україні. Такою її, зокрема, визнали провідні політтехнологи та політологи. Нам вдалося “приспати” владу майже до дня виборів. При цьому масовано діяла потужна агітаційна мережа з кількох тисяч прихильників опозиції. Коли “регіонали” зрозуміли, що пізно щось виправляти, розпочалося дике свавілля, яке бачила Україна та півсвіту”, – підкреслив Пилипчук.

За його словами, початок допитів представників “Спільної Справи”, може свідчити лише про те, що “влада вже визначила дату проведення повторних виборів і, шляхом незаконного тиску з боку правоохоронців, намагається не допустити до участі в них людей, яким вдалося забезпечити перемогу опозиційного кандидата і огранізувати ефективну протестну та інформаційну кампанії”.

“Три батальони “Беркуту” в повному обладунку з вогнепальною зброєю – проти простих громадян, жінок, пенсіонерів і навіть підлітків, які вийшли на Первомайський Майдан. Батьки приводили своїх доросліших дітей. Місто не спало кілька діб поспіль. Десятки людей отримали переломи і тяжкі забої у протистоянні з тим бидлом, яке тепер мусить сидіти по тюрмах, а не носити міліцейські погони. Саме злочини правоохоронців, а також тих, хто віддавав їм команди, мають зараз розслідуватись”, – заявив Пилипчук.

Він також зазначив, що громадянський рух “Спільна Справа” розпочинає підготовку до глобальної протестної кампанії, мета якої – негайне порушення кримінальних справ проти фальсифікаторів виборів, а також – кримінальне покарання правоохоронців, які виконували незаконні накази, грубо порушуючи законодавство, зокрема, Конституцію України.

Прес-служба громадянського руху “Спілна Справа”