Услід за «Аеросвітом» і «Донбасаеро» Коломойський «злив» ще й третю свою авіакомпанію

Авіакомпанія «Дніпроавіа» (Дніпропетровськ), що входить до альянсу «Українська авіаційна група», разом з авіакомпаніями «Аеросвіт» (Київ) і «Донбасаеро» (Донецьк), припинила виконання рейсів.

«У зв’язку з припиненням оперування рейсів, «Дніпроавіа» з 8 січня 2013 року закриває продаж авіаквитків на власному сайті. З усіх питань ви можете звертатися до нашого контактного центру», — йдеться в повідомленні на веб-сайті авіаперевізника.

Водночас, згідно з даними держпідприємства «Інформаційно-ресурсний центр «, 20 грудня 2012 року в Україні було зареєстровано ТОВ «Авіаційна компанія «Авіадніпро», що знаходиться розташована в селі Старі Кодаки, Дніпропетровської області. Цікаво те, що, згідно з даними «Інформаційно-ресурсного центру», її керівником є Сергій Ткаченко, а саме такі ініціали має керівник «Дніпроавіа».

Як повідомлялося, «Аеросвіт», що також входить до альянсу «Українська авіаційна група», і який раніше обслуговував 80 міжнародних маршрутів, повідомив, що з 11 по 14 січня виконуватиме польоти лише в Україні і за п’ятьма далеко — і середньомагістральними маршрутами за кордон, пояснюючи таке рішення програмою реструктуризації діяльності.

«Дніпроавіа» за підсумками 2011 року збільшила чистий збиток на 42% порівняно з 2010 роком — до 373,82 млн грн, її чистий дохід у 2011 році скоротився на 12,8% — до 948,98 млн грн.

«Дніпроавіа», до складу якої входить аеропорт «Дніпропетровськ», здійснює регулярні і чартерні авіарейси до країн Європи, Близького Сходу, СНД.

ТОВ «Галтера» (Дніпропетровськ) належить 94,572% акцій «Дніпроавіа».

Альянс «Українська авіаційна група» підконтрольний українській групі «Приват» (Дніпропетровськ).

«Приват» — найбільша українська фінансово-промислова група. Власниками групи «Приват» є Геннадій Боголюбов, Ігор Коломойський та Олексій Мартинов.

Джерело : expres.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter