Інспектор ДАІ гнав по трасі на швидкості 250 км/год(ВІДЕО)

Інспектор ялтинського відділу ДАІ Синяков катався на мотоциклі по жвавій трасі “Ялта – Севастополь” на швидкості 250 км/год.

Про це свідчить відео зняте його колегами, яке з’явилося в мережі YouTube.

На відео інспектор в якості пасажира на мотоциклі проїжджає по ділянці траси біля повороту на Алупку, причому в перший раз мотоцикл проноситься на задньому колесі, а в другій – на високій швидкості обходить кілька машин, які вповільнилися через стоять на перехресті даішників.

 

Водій мотоцикла після зупинки називає швидкість, до якої йому вдалося розігнатися – 250 км/год, а сам інспектор емоційно ділиться враженнями: “У мене трохи вуха не лопнули, б…ь”.

Примітно, що інспектор Синяков раніше став одним з героїв іншого скандалу в Ялті, що вибухнув на початку листопада.

Тоді активісти руху “Дорожнього контролю” допомогли громадянину Німеччини, який просив вивести на чисту воду декількох інспекторів ДАІ, які спочатку звинуватили його у викраденні авто, а після без пояснень прокололи колесо на тій же машині.

Інспектор Синяков, який чергував у підрозділі ДПС, на наступний день особисто приїхав до громадянина Німеччини залагодити конфлікт, але потрапив в об’єктиви камер “Дорожнього контролю”.

Джерело : Крим.net