Навіщо Червоноштан перетворює «Новомосковську правду» в «Новомосковську брехню»

До громадської приймальні кандидата в народні депутати Вікторії Шилової телефонують обурені люди. Вони переказують слова підтримки Вікторії Шиловій та “плюються” від продажних газеток, які постійно ллють бруд на пані Вікторію. Більш за все люди нарікають на комунальну газету “Новомосковська правда”, яку в народі вже давно прозвали “Новомосковська брехня”. Кожного номера за гроші платників податків, тобто нас з вами, розхвалюється один відомий діяч, що 10 років сидить у Верховній раді, натомість Вікторію Шилову звинувачують у всіх мислимих та немислимих гріхах, а частіше за все просто-напросто брудно ображають жінку, що насмілилася піти проти Партії регіонів.

Останнє ноу-хау тих, хто отримує гроші за боротьбу з Вікторією Шиловою, це друкування фальшивих рейтингів. Хто і коли їх робив — невідомо. Скоріш за все вони писалися в штабі одного з кандидатів від Партії регіонів. В цих рейтингах Вікторії Шиловій з барського плеча малюють 5 відсотків підтримки людей, дуже смішно! Але це неправда. Вони, бідолашні, це роблять, щоб ви подумали, що Вікторія не має шансів потрапити до Верховної ради і не проголосували за неї. Штаб нашого кандидата у народні депутати також проводив своє опитування, згідно якого Вікторія Шилова вже зараз випереджає кандидата від влади. Тому вони так бояться її перемоги, що ладні заполонити всі комунальні газетки чорною заказухою.

Пане Червоноштане та іже з ним, чи розумієте ви, що після виборів життя не кінчається і вам доведеться відповідати перед законом, Богом і людьми. Нагадуємо, за що Ви і такі як Ви, можуть бути покарані не просто правоохоронними органами, а Вищою силою.

Джерело: samara.dp.ua