Візит Святійшого Патріарха Філарета до Львова 5-6 травня

На запрошення керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальского Димитрія протягом 5-6 травня з Первосвятительським візитом Львівську єпархію відвідає Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Запрошення Високопреосвященного митрополита Димитрія співслужити Його Святості при звершенні запланованих у рамках візиту богослужінь також прийняли керуючі Рівненською та Дрогобицькою єпархіями – Високопреосвященний архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон і Преосвященний єпископ Дрогобицький і Самбірський Михаїл.

Важливою складовою відвідин Львівської єпархії Предстоятелем стане звершення молебню на центральній площі міста Львова – Площі Ринок, перед входом у міську ратушу, – який щорічно екуменічно звершується представниками усіх традиційних християнських конфесій і Церков в рамках святкування дня Львова (цьогоріч святкування дня міста припадають на п’ятницю-неділю 4-6 травня).

Програма візиту Святійшого Патріарха Філарета
5 травня, субота

початок візиту, зустріч Предстоятеля на межі Івано-Франківської та Львівської областей

6 травня, неділя 3-тя після Пасхи

8:45 – зустріч Предстоятеля духовенством у кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці м. Львова.

9:00 – початок Божественної Літургії. Богослужіння у співслужінні єпископату та духовенства єпархії звершить Святійший Патріарх Філарет.

11:00 – хресний хід від Покровського кафедрального собору до Площі Ринок.

12:30 – початок екуменічного молебню перед міською ратушею в рамках святкування дня Львова. Богослужіння очолить Святійший Патріарх Філарет.

Завершення візиту, відбуття Предстоятеля до м. Києва

Церква.info
за матеріалами Львівської єпархії