«Прийшли помахати партійними прапорами на кістках» – ПР піариться на смерті дітей і жінок.

У Дніпропетровську на перепохованні останків мирних жителів, яких розстріляли нацисти, піарилась Партія регіонів. 

Останки 441 жертви війни, що були знайдені на місці будівництва стадіону «Інтер», були віддані землі в скорботний день 22 червня. Серед тих, чиї останки були знайдені на вул. Янгеля, – в основному жінки і діти, пише видання Gorod.dp.ua.

Наймасовіше поховання в історії області пройшло в урочистій і зворушливою обстановці. Для того, щоб вшанувати пам’ять жертв війни, чиї останки були віддані землі, на вул. Янгеля зібралися кілька сотень городян. Хто саме був розстріляний на цьому місці, з’ясувати не вдалося, відомо тільки, що багато хто з них – єврейські жінки і діти, а також місцеві жителі, які ховали євреїв від нацистів.

«- Нам не вдалося впізнати жодної людини, чиї останки ми тут знайшли, завдання ускладнювалася тим, що тут працювала важка техніка, – каже керівник пошукової організації «Гвардія-Дніпро» Павло Ковальов. – Ще з часів радянського союзу цю землю трамбували. Глибина залягання останків була понад півтора метрів, і можу припустити, що за часів радянського союзу їх просто не виявили, тому й побудували тут стадіон».

Останки розстріляних нацистами людей були знайдені ще в вересні минулого року. Роботи з їх підняття з землі проводилися близько 10 діб, в них брали участь близько 30 осіб організації «Гвардія-Дніпро», а також волонтери, які приїжджали і виявляли бажання допомогти. Для поховання виготовили 44 контейнера – по 10 кісткових останків у кожному. На ті домовини, в яких були поховані діти, поклали м’які іграшки та ляльки, на церемонії було багато квітів, а пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Відспівували останки жертв війни в традиціях двох релігій: православної та іудейської.

Церемонія прощання з похованими жертвами війни тривала близько півгодини. Після опускання контейнерів-домовин у могилу, присутні кинули туди по жменьці землі та розійшлися по домівках. Тепер на місце цього поховання буде вказувати пам’ятна табличка.

Знайомтеся, це - виродки. Вони піаряться на смерті дітей і жінок
Знайомтеся, це – виродки. Вони піаряться на смерті дітей і жінок
«Знайомтеся, це – виродки. Вони піаряться на смерті дітей і жінок»

Не обійшлося і без політики: незважаючи на те, що розкопки були проведені силами громадської організації, а поховання – за кошти районного бюджету, Партія регіонів організувала на церемонію кілька десятків своїх партійців, з біло-блакитними прапорами і партійною символікою. Причому, більшість людей, що були одягнені в накидки Партії регіонів, не мали жодного уявлення, куди і навіщо вони прийшли, але отримали за це по 50 гривень.

«Знайомтеся, це – виродки. Вони піаряться на смерті дітей і жінок», – так написала автор публікації в Gorod.dp.ua Тетяна Гонченко вже на своїй сторінці у «Живому журналі».

«Їх останки знайшла і дістала громадська організація, а кошти на поховання виділили бізнесмени і трохи райрада (бюджетні кошти). А регіонали прийшли помахати партійними прапорами на кістках», – зазначає блогер, не соромлячись далі у виразах.

Источник: aratta-ukraine.com