Українська міліція вже давно є режимоохоронною

Координатор громадянського руху “Спільна справа” Олександр Данилюк зазнався, що з самого початку не вірив в ефективність “врадіївської ходи”, яка, в результаті, не принесла бажаних результатів через неорганізованість її учасників.

“Але якщо ми живемо у вільній країні, люди мають право робити те, що, власне, не заборонено законом”, — переконаний координатор “Спільної справи” в ефірі ТВі.

Окрім того, він сказав, що такого роду акціями громадяни демонструють свою позицію, ставлення до міліції та влади, — пише Gazeta.ua.

Вони у такий спосіб виражають своє незадоволення тією катастрофічною ситуацією, яка на сьогоднішній день є в системі правоохоронних органів,
— каже Данилюк.

На його думку, українська міліція не виконує свої першочергових функції, більше того, вона стала охоронним органом влади Президента Віктора Януковича.

“По суті, вони вже давно не є правоохоронними, вони є режимоохоронними. На сьогоднішній день їхні функції зводяться до двох: охороняти награбоване і розганяти отакі от мирні протести”, — додав він.

Нагадаємо, учасники “врадіївської ходи” запевняють, що не підуть з Майдану. Вони й далі вимагають відставки Міністра внутрішніх справ і переатестації міліції за участю громадськості.

як відомо, 18 липня учасники так званої “врадіївської ходи” у Києві на Майдані Незалежності провели мітинг, який потім розігнав “Беркут”. Втім, про свою акцію активісти завчасно повідомили – і правоохоронців, і столичну владу.

Учасники ходи, як відомо, прийшли до столиці пішки на знак протесту проти міліцейського свавілля – після інциденту з побиттям і зґвалтуванням мешканки Врадіївки Ірини Крашкової.

Джерело: gazeta.ua