На Дніпропетровщині викрили чергових колаборантів-агітаторів

Співробітники СБУ заблокували діяльність чергових ворожих агітаторів в регіоні.

           Про це повідомили в Управлінні СБУ у Дніпропетровській області. Так, викрито мешканця Кривого Рогу – фахівця у сфері енергозабезпечення, який займався антиукраїнською агітацією в інтернеті. Постійне спілкування з товаришами по військовій службі у радянські часи, громадянами рф, посилювало його проросійську позицію.

             Деструктивний контент він отримував у групах рашиської направленості, і розповсюджував їх на власній сторінці у соцмережі. Він заперечував збройну агресію рф проти України, підтримував курс держави-агресора і глорифікував дії ворожої армії. Ще один криворожанін, працівник одного з промислових гігантів регіону, захоплювався путінським режимом і просував антиукраїнські наративи. Через особистий акаунт в одній із соціальних мереж він підтримував військову агресію рф проти України і проведення ворогом так званої «сво». Пости доповнював власними коментарями, де закликав скоритися «великій росії» і позбавитись «укронацистів» при владі.

 

А колишня співробітниця однієї з міських рад Павлоградського району на власній сторінці в одній із соцмереж розповсюджувала проросійську пропаганду. Контент містив публічні заклики до підтримки путінської політики і дискредитацію вищого керівництва країни та української армії. В постах жінка заперечувала здійснення збройної агресії рф проти України, активно просувала ідеї «руського миру» і наголошувала на необхідності «викорінення бендерівців» в Україні. Співробітники СБУ викрили кремлівських прибічників і припинили ворожу агітацію. Правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які агітатори використовували у протиправній діяльності.

 

На Дніпропетровщині викрили чергових колаборантів-агітаторів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               А колишня співробітниця однієї з міських рад Павлоградського району на власній сторінці в одній із соцмереж розповсюджувала проросійську пропаганду. Контент містив публічні заклики до підтримки путінської політики і дискредитацію вищого керівництва країни та української армії. В постах жінка заперечувала здійснення збройної агресії рф проти України, активно просувала ідеї «руського миру» і наголошувала на необхідності «викорінення бендерівців» в Україні. Співробітники СБУ викрили кремлівських прибічників і припинили ворожу агітацію. Правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які агітатори використовували у протиправній діяльності. Наразі, в рамках розпочатих кримінальних проваджень трьом російським прихильникам повідомлено про підозру за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Викриття та блокування протиправної діяльності здійснювали співробітники Управління СБУ у Дніпропетровській області спільно зі слідчими Нацполіції за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.