Ідеолог корупційного “Великого будівництва” Юрій Голик продовжує відвідувати Офіс Президента (відео)

Фігурант розслідувань щодо корупції у “Великому будівництві” Юрій Голик, якого визнають ідеологом цього проєкту, досі регулярно їздить в ОП, не маючи там жодної посади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про це йдеться у розслідуванні BIHUS Info.

Як зазначається, бізнесмен Юрій Голик називає себе ідеологом “Великого будівництва”. Роками він радив, консультував, примножував свій бізнес і не брав відповідальності ні за що, до чого був причетний. “Йому закидали створення схем на “Великому будівництві”, коли той був “консультантом” проєкту. А після останнього скандалу з виділенням 1,5 мільярда за дорожні роботи на Дніпропетровщині фірмі, пов’язаній із його товаришем (головою ОВА Валентином Резніченком) кар’єрі Голика мав би настати кінець”, – йдеться у сюжеті. Та кінець не настав. Бізнесмен продовжує систематично кататися на Банкову, не маючи там жодної посади.

А тій самій компанії “Будінвест Інжиніринг” продовжують платити мільйони за “експлуатаційне утримання доріг”.

Більше деталей у сюжеті:

 

 

 

Раніше журналісти “Схем” та УП встановили, що ексглава Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, його дівчина, фітнес-тренер Яна Хланта та Юрій Голик разом здійснювали перельоти за кордон. Також раніше повідомлялось, що Юрій Голик має ізраїльське громадянство.

 

 

За матеріалами