У Новомосковську засуджено чоловіка, який у соцмережах героїзував бойовиків «Вагнера»

За матеріалами Служби безпеки до реального терміну ув’язнення засуджено ворожого агітатора, який виправдовував воєнні злочини вагнерівських найманців та підтримував окупацію ворогом українських територій.

 

 

 

Про це повідомили в Управлінні СБУ у Дніпропетровській області. Зловмисником виявився колишній комерсант з Новомосковська. На власних сторінках у соцмережах він постив ключові меседжі російської пропаганди. Особливо чоловіку імпонувала зухвалість дій вагнерівських найманців та кадирівців, тому відео за їх участю переважали інші наративи. Публікації супроводжувались особистими коментарями, де він глорифікував дії путінського режиму, і висловлював очікування скорішого приходу в регіон «руського миру». Чоловік настільки був зомбований «рупорами кремля», що навіть знаходячись під слідством продовжував свою підривну діяльність з розповсюдження антиукраїнських меседжів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Новомосковським міськрайонним судом проросійського агітатора визнано винним за ст. 436-2 Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Блокування проросійської агітації здійснювали співробітники Управління СБУ у Дніпропетровській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Новомосковської окружної прокуратури.