Понад 5,5 мільярдів запланувала витратити на ремонт та утримання автодоріг Дніпровська влада

Понад 5,5 мільярдів запланувала витратити на ремонт та утримання автодоріг обласна влада. “Захищати асфальтування” виставили заступника голови ДніпроОВА – колишнього робітника ТОВ братів Дубинських.

Щодо відеокоментаря Максима Беспальчука. «Відмазувати» нового голову Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака, який намірився витратити у найближчі два роки понад 5,5 млрд гривень на будівництво і утримання доріг на Дніпропетровщині, виставили заступника голови ДніпроОВА Максима Беспальчука. Він дістався Лисаку «у спадок» від ексголови Валентина Резніченка.

 

 

Відео від ДніпроОВА Беспальчук, як спільник сумнозвісних братів Дубинських, звичайно, розказував, як шалено чудово зарити «в асфальт» 5,5 млрд гривень. Брати Дубінські, нагадаю, співволоділи фірмою ТОВ «Будінвест Інжиніринг» разом із фітнес-тренеркою тодішнього очільника ДніпроОВА Валентина Резніченка. «Будінвест Інжиніринг» отримав під час Великої війни торік півтора мільярда гривень на ремонт і утримання доріг від ДніпроОВА. Максим Беспальчук раніше працював заступником директора на одному з ТОВ братів Дубінських. Скрин допису «Наших грошей»

 

 

 

              Тож не дивно, що виставили «захищати асфальтування» саме Беспальчука. Дивно інше: що Служба безпеки України в Дніпропетровській області виступила в даному випадку його піар-агенцією. Співробітник-контакт в СБУ звернувся до мене з проханням розповсюдити відеоролик з виступом Максима Беспальчука. Нагадаю, новий голова ДніпроОВА Лисак Сергій Петрович «родом» з СБУ. «Вже розпочали роботи на автошляхах у Криворізькому районі. Це частина об’їзної, яка з’єднає національні траси.

            Проєкт розвантажить міські дороги. А головне – значно скоротить час доставки вантажів у деокуповані регіони півдня України», – каже у відео Бспальчук. А я вважаю, що кращою альтернативою є та сама дорога, про яку я писала торік і за будівництво якої вже сплачено 15 березня 2022 року ТОВ «Буд регіон» 6 мільйонів гривень, а зроблено – 0. Однак ДніпроОВА, обирає ту дорогу, яка проходить повз водний об’єкт, який успішно рейдернули… Хто? Скрин зі статті за 2021-й рік Слова у 2021-му директора ПрАТ «Криворіжрибсільгосп»: «Південне водосховище, при допомозі деяких державних людей, забрали в нас його просто. Нагло забрали. Хоча, ми кожен рік зарибляли там до 15 тон рибопосадочного матеріалу. Водосховище було зариблене.

              В один рік його не можна виловити, я не міг забрати ту продукцію, яку я виростив впродовж десятків років. Його просто забрали в мене. Викрутили руки і просто, нагло забрали». Хто? Який «слуга народу»? Неклюдов? «Юзік»? І якраз в рік рейдерства – 2021-й – ДніпроОДА замовляє виконання проектно-вишукувальних робіт та виготовлення проектно-вишукувальної документації по цьому автошляху. «Які саме автошляхи будемо робити – ретельно обирали. Спиралися на запити сил оборони і приписи поліції. Врахували також евакуаційні шляхи, вибрані в області», – розповідає у відео Максим Беспальчук.

              То військові з поліцейськими ще у 2021-му знали, що цей автошлях треба буде робити у 2023-му, чи, може, нещодавно цьому автошляху приписали «евакуаційний шлях»? Цікаво, що як у 2021-му виконували проєктно-вишукувальні роботи і розробляли проєктно-вишукувальну документацію, так і зараз будуть будувати та наглядати за будівництвом виключно милі ексголові ДніпроОД(В)А Валентину Резніченку фірми братів Дубинських, Буріка і іже з ними.

Чому так, Максиме Беспальчук і його піар-агенція?