Заступниці мера Дніпра повідомлено про підозру

Дніпропетровська обласна прокуратура повідомила про підозру службовій особі Дніпровської міськради та директору приватного підприємства.

 

 

 

Їм інкримінують розтрату, привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах та службове підроблення. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі. Зазначимо, що у прокуратурі не називають ім’я підозрюваної посадовиці, але вже існує схожа справа, в якій фігурує заступниця мера, директор департаменту гуманітарної політики ДМР Ксенія Сушко. За даними слідства, департамент міської ради уклав з підприємством-підрядником ряд договорів про проведення будівельних робіт з капітального ремонту даху однієї із шкіл міста.

Після виконання ремонтних робіт директор підприємства вніс у кошторисну документацію ціни на будматеріали, які в 2 рази перевищують ринкові. Попри це, заступниця мера підписала вказані акти та скріпила печаткою. Таким чином, на рахунок приватного підприємства безпідставно перераховано майже 1 млн грн з міського бюджету. Правоохоронцями проведено ряд санкціонованих обшуків за місцем мешкання фігурантів, у приміщеннях міськради та підприємства. Слідство триває.