У Кривому Розі викрили російського інформатора, який «зливав» напрямки польотів авіації ЗСУ

Служба безпеки викрила інформатора, який збирав дані про переміщення Сил оборони та наслідки ворожих обстрілів на Дніпропетровщині.

          Про це повідомили в Управлінні СБУ у Дніпропетровській області. Зловмисник фіксував напрямки польотів бойових літаків та гвинтокрилів ЗСУ, які виконували завдання на фронті. Отриману інформацію він переправляв через соцмережу «Вконтакте» у вигляді фото з координатами. Поплічником рашистів виявився мешканець Кривого Рогу, який після 24 лютого 2022 року почав збирати та поширювати відомості про дислокацію Сил оборони. Він вийшов на свою знайому з міста Краснодар, яка перебуває у полі зору російських спецслужб. Саме через неї інформація про маршрути переміщення української військової техніки та наслідки повітряних атак рф могли потрапити до окупантів. Під час обшуку за місцем проживання фігуранта виявлено комп’ютерну техніку, яку він використовував у підривній діяльності на користь країни-агресора.

 

У Кривому Розі викрили російського інформатора, який «зливав» напрямки польотів авіації ЗСУ

 

Також в його помешканні вилучено заборонену символіку комуністичного режиму. На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ); ч. 1 ст. 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів).

 

У Кривому Розі викрили російського інформатора, який «зливав» напрямки польотів авіації ЗСУ

 

 

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.