Судитимуть шахраїв з Новомосковська за виготовлення та збут фальсифікованого насіння

Прокурори обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактами шахрайства та незаконного використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, що завдали матеріальної шкоди у великому розмірі.

        Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі. Слідством встановлено, що двоє мешканців Новомосковська організували шахрайську схему виробництва та збуту фальсифікованої насіннєвої сільськогосподарської продукції. Для реалізації оборудки вони залучили ще двох знайомих.

 

 

Обвинувачені закуповували насіння невідомого походження, фарбували, фасували та продавали під видом відомих світових торгових марок.  Реалізовували фальсифікований товар фермерським господарствам та приватним підприємствам поштовими замовленнями по території Дніпропетровської області.

 

 

Протиправно отримані кошти організатори  розподіляли між учасниками групи в залежності від покладених функцій. Сума збитків потерпілим становить майже 2 млн грн.

 

 

       Під час обшуків за місцями мешкання обвинувачених та складських приміщеннях вилучено понад 200 мішків підробленого товару, грошові кошти, банківські картки, телефони, комп’ютерну техніку, «чорнову» документацію. Заходи з викриття проводили прокурори спільно зі співробіниками Управління протидії кіберзлочинам у Дніпропетровській області Департаменту кіберполіції НПУ.