У Дніпрі затримали посадовицю Укрзалізниці за допомогу окупантам

У Дніпрі затримали посадовицю місцевого підрозділу Укрзалізниці за підозрою у співпраці з російськими війсковими.

Про це повідомляється на сайті Служби безпеки України. За даними СБУ, підозрювана збирала розвіддані про місця базування Сил безпеки та оборони на території обласного центру. Також вона об’їжджала територію міста на громадському транспорті й приховано фотографувала українські об’єкти.

 

 

Ця інформація потрібна була військовим РФ для підготовки прицільних повітряних атак по стратегічно важливих об’єктах транспортної інфраструктури України. Інформаторку викрили і затримали в її оселі. Під час обшуку у неї виявили мобільний телефон, який використовувався для комунікації з російським “куратором”.

 

 

 

 

Жінці повідомлено про підозру за частиною 2 статті 114-2 Кримінального кодексу України. Наразі вона перебуває під вартою. Їй загрожує до восьми років позбавлення волі. Деякі ЗМІ повідомили подробиці, не оприлюднені СБУ. Так, за їх даними зрадницею виявилася чиновниця «Укрзалізниці» у Дніпрі Наталія Степанова. Жінка була завербована кілька місяців тому і передавала інформацію про локації підрозділів Сил оборони кадровому військовослужбовцю рф. Цього року її сину виповнюється 18 років, і вона планувала відправити його жити до рф, аби “врятувати” від мобілізації. Ймовірно, зрадниця допомагала ворогу, саме щоб забезпечити синові перебування в росії.