Мешканеців Дніпра та Новомосковського району судитимуть за виправдовування російської агресії

Обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальні акти стосовно двох громадян за фактами виправдовування, визнання правомірною збройної агресії РФ, заперечення тимчасової окупації території України, глорифікації її учасників (ч.ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури. За даними слідства, мешканець м. Дніпро, маючи проросійські погляди, неодноразово поширював через власний акаунт у забороненій соцмережі дописи із запереченням тимчасової окупації частини території України та виправдовуванням дій армії держави-агресора.

 

 

 

 

 

 

 

Другий обвинувачуваний – житель Новомосковського району. В соцмережі Facebook він публікував відеоматеріали з антиукраїнськими наративами. Зміст публікацій містив глорифікацію учасників, які здійснюють збройну агресію РФ проти України. Під час обшуків за місцями мешкання обвинувачених вилучено мобільний телефон та комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності. Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснювали слідчі Управління СБУ у Дніпропетровській області.