Виконком міськради Дніпра знову повертає платні парковки

Виконком в четвертий раз встановив платні парковки. Теперь тарифи 20 – 18 – 15 – 5. У спальних масивах – по 5 грн, раніше було 10.

 

 

Про це повідомив громадський активіст Денис Селін. “З розмови на виконкомі перед прийняттям рішенням можна дізнатися:

1) Без платних парковок різко збільшується кількість порушень закону на спальних масивах… Мабуть грабіжники не можуть собі дозволити платити за парковки і тому не виходять на порушення закону. 2) Без платних парковок на віддалених житлових масивах значно ускладнюється рух швидких (медиків).

Публічно виступали, що все місто має бути в платних парковках: Санжара (депутат партії Пропозиція) Маковцев (департамент транспорту, депутат Пропозиції ) Павлов (юридичний департамент, депутат Пропозиції) За рішення на виконкомі проголосували: Санжара (Пропозиція) Пильченко (Пропозиція) Гугіна (Пропозиція) Костюченко (Голова благодійного фонду Бориса Філатова) Маньковський (департамент цивільного захисту) Грищенко Геннадій Постольнік (ОПЗЖ)”, – пише Селін.

 

 

За словами активіста, міськрада Дніпра,  замість того, щоб зробити прозорий тариф, плює на закони та рішення судів. “План дій в нас є, пізніше повідомимо”, – додає Денис Селін. Нагадаємо, що гроші за паркування автомобілів у Дніпрі збирає офшорна компанія “Паркт Сервіс Группе”, пов’язана з колишнім громадянином України Геннадієм Корбаном.