“Слуга народу” з облради – диверсант: стало відомо, чому проходили обшуки у Піщанській ОТГ

3-го лютого у посадовців Піщанської ОТГ Новомосковського району відбулися обшуки. Про це повідомили невдовзі після події.

Нині стали відомі деякі подробиці цієї справи, що випливають з судової ухвали, яка дозволила “огляд житла чи іншого володіння особи”. У ній йдеться, що голова Піщанського ОТГ та депутат Дніпропетровської обласної ради від «СН» розробили та впроваджують схему особистого збагачення через підконтрольне товариство ТОВ «Комсіті» (код ЄДРПОУ 40131916), яке надає послуги з водопостачання та водовідведення на території Піщанської територіальної громади.

 

                     З цією метою вони домовились з командиром в/ч про консервації споруд діючої водонапірної станції військової частини та військового містечка, з подальшим приєднанням до мережі ТОВ «Комсіті», за що організували надання в/ч з бюджету ОТГ матеріальної допомоги у розмірі близько 1,2 млн. грн. При цьому встановлено, що депутат облради надав алгоритм покрокових дій та пряму команду підконтрольним посадовим особам ТОВ «Комсіті», а саме при консервації діючої станції водопостачання в/ч таємно вивести з ладу її механізми та забруднити діючу свердловину для блокування її подальшого використання, що в свою чергу унеможливить відмову від послуг ТОВ «Комсіті» в майбутньому, та поставить службових осіб в/ч та військовослужбовців в залежність від депутата обласної ради та голови ОТГ.

                  Диверсія — навмисні підривні дії проти економічних або військових об’єктів, а також дії спрямовані на дезорганізацію управління державних установ та органів місцевого самоуправління в тилу суперника для досягнення певних (часто політичних) цілей, або з метою ослаблення держави в цілому (Вікіпедія).

                За наявною інформацією, нібито «очищена» вода, яку постачає ТОВ «Комсіті» населенню не відповідає встановленим нормам та вимогам, так як фактично поставляється не з очисної водозабірної станції, а з незаконно розроблених та приєднаних свердловин, які посадовці ТОВ«Комсіті» обладнали потужними електронасосами, та, отримуючи надприбуток й безоплатно використовуючи надра України, надають місцевим мешканцям під виглядом очищеної. Вода, що надходить населенню, не проходить будь якої стадії знезараження, видобувається в антисанітарних умовах зі свердловин, пробурених кустарним способом найманими особами без відповідних дозволів та досвіду, що створює передумови до можливих спалахів масових отруєнь серед військовослужбовців ЗСУ, поширення епідемій.       

                 Правоохоронці встановили, що організатором злочинної схеми є депутат Дніпропетровської обласної ради від партії «Слуга Народу», уродженець м. Дніпро. Він же фактичний власник ТОВ«Комсіті», засновником та директором якого відповідно до реєстраційних документів є його матір. Мова йде про депутата обласної ради Дмитра Герасимчука, який раніше судився з газетою “Лица”.

За матеріалами