Бойовик “ЛНР” очолює завод у Дніпрі і співпрацює з держпідприємствами (відео)

Терорист із терористичної псевдодержави “ЛНР” Андрій Анофрієв, якого мали б судити як бойовика, очолює власне підтриємство у Дніпрі і підписує контракти з держпідприємствами.

 

лднр днепр- террористы

 

Про це йдеться у матеріалі BIHUS.Info Журналісти повідомляють, що попри підозру та роботу на окупантів, Анофрієв очолює підприємство “Дніпровагонрембуд” і підписує контракти з державними підприємствами. Видання стверджує, що у вересні 2022 року його завод підписав контракт із держпідприємством “Український науково-дослідний інститут вагонобудування”, у грудні 2022 р. – контракт на капітальний ремонт піввагонів з держпідприємством “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”. Андрія Анофрієва затримали у квітні 2021 року. Йому обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Після завершення розслідування його справу передали в суд у Луганській області – Марківський районний суд. Підготовче засідання у цій справі призначили за 2 місяці до початку повномасштабного вторгнення Росії. Після вторгнення РФ Марківку окупували. Суд разом із матеріалами слідства опинився в окупації. В обласній прокуратурі Луганщини пояснили, що Марківський суд, який зараз в окупації, мав би передати матеріали до Покровського суду, що на Дніпропетровщні. За даними слідства, Анофрієв у 2014 р. організував і очолив власну терористичну групу, що входила до складу так званого “Всєвєлікого войска Донского”. Його “групу” також вважали причетною до викрадення людей для отримання викупу та вбивства співробітника СБУ – майора Тимура Гетманського.

 

 

На підконтрольній уряду території Анофрієв встиг очолити одну зі структур “Укрзалізниці”, балотувався до Харківської облради, відкрито публікував у соцмережах фото з “ЛНР” та з іншими терористами, їздив на окуповану територію. У ЗМІ зазначають, що наразі його підприємство працює, а сам Анофрієв спокійно живе в Дніпрі.