резник вор

Новомосковська влада витратить 500 тис.грн з бюджету на свій ПІАР.

На офіційному вебсайті Новомосковської міської ради з’явилась інформація про те, що виконком Новомосковської міської ради, планує укласти договір на висвітлення своєї діяльності на суму 500 000 (п’ятсот тисяч) грн.
Сумнівну свою діяльність Новомосковська міська влада під керівництвом корупціонера міського голови Сергія Рєзніка буде висвітлювати через підконтрольну міську газету “Новомосковська правда яку  рейдерським шляхом захопила родина Вадима Червоноштана, та якою він особисто керує.
 “Новомосковська правда” – газета, яку останнім часом використовує міський голова Сергій Рєзнік та його оточення для самопіару та відмивання грошей з бюджету.
Деякі активісти Новомосковська стверджують, що керівник газети “Новомосковська правда” Вадим Червоноштан, є особистим кишеньковим журналістом Сергія Рєзніка. Червоноштан та його жовта газета постійно пише замовні статті на людей які критикують корупційну діяльність міського голови та його кримінального оточення.
Зараз жовта газета Новомосковська правда” займається тим, що вилизує п’яту точку міському голові,  через цю газету відмивають бюджетні гроші, та особистим піаром Рєзніка і за це газеті постійно с бюджету міста виділяють великі гроші.

 

 

Ми вважаємо, що правоохоронним органам Новомосковська настав час звернути увагу та відреагувати на чергову корупційну схему міського голови Сергія Рєзніка.