Хто у Новомосковську прикриває корупцію

Ми  неодноразово писали про тотальну корупцію в міській владі Новомосковська під прикриттям правоохоронних органів міста та області.
Розгляньмо, яку роль у житті корупціонера міського голови Новомосковська Сергія Олександровича Рєзніка займає Сергій Погосович  Адамян. Ми звернули увагу на Адамяна, коли  в ЗМІ з’явилась інформація, що заступник міського голови Новомосковська Сергій Адамян відповідає у Рєзніка за роботу з правоохоронними органами.
 
Дійсно Сергій Адамян є мешканцем Дніпра й у Новомосковському виконкомі обіймає посаду заступника міського голови з питань виконавчих органів, але на справді, як ми вважаємо, Адамян за допомогою свого сина Артура Сергійовича Адамяна прикриває кримінальні діла як самого Сергія Рєзніка, та і його близького оточення.
 

Нагадаємо, що Артур Сергійович Адамян є cлідчий управління стратегічних розслідувань ( ДСРУ).

За допомогою відкритих джерел, вдалось знайти інформацію про те, як Артур Адамян, і це наше припущення,  на прохання свого батька Сергія Адамяна приїжджав до Новомосковська та, як то кажуть, «кошмарив» міського голову Віктора Літвіщенко, приватну організацію ритуальних послуг з орбіти депутата Новомосковської міської ради Романа Лебедєва, комунальне підприємство “Новомосковський комбінат комунальних підприємств”. І  саме ці дії були в період передвиборчих перегонів. Але саме після виборів, та саме після обрання саме Сергія Рєзніка мером міста, Артур Адамян пропав інтерес до вищеназваних осіб. І саме після виборів у  Новомосковську, їх нікого не «кошмарив». Нагадаємо що і Віктор Літвіщенко та Лєбєдєв Роман, також  балотувалися на пост міського голови міста. 

 І такі дії слідчого Адамяна Артура в Новомосковську нас не здивували, бо міським головою Новомосковська обрали Сергія Олександровича Рєзніка. Після обрання Резніка в Новомосковську в виконавчій владі на різних посадах з’явились мешканці з Дніпра і Сергій Погосович  Адамян теж отримав посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
 
Майже з того моменту в Новомосковську настала тиша з боку правоохоронних органів. Мешканці Дніпра з оточення Рєзніка отримали нові та видумані посади з великою зарплатнею та почали разом з Рєзніком плести корупційні схеми під прикриттям поліції та прокуратури.
 До речі, раніше в Новомосковську більшість посад, що з’явились виключно після обрання міським головою Сергія Рєзніка, не існували, та великої зарплатні зовсім не було, але з’явився Рєзнік, увів нові посади, призначив великі зарплати, посади своїм людям, і вони почали як кажуть працювати на благо себе та своїх родин, а не Новомосковськ та містян.
 
Саме  з того часу і правоохоронці загубили інтерес до корумпованої міської влади яку очолює головний корупціонер Сергій Рєзнік, і це, на нашу думку, пов’язано з тим, що міського голову  та його кримінальне оточення прикриває слідчий управлення спеціальних розслідувань Артур Адамян.
Як ще можливо пояснити такий збіг обставин!?
На таку думку нас ще натякають деякі приклади з корумпованого життя Новомосковської влади. Майже пів року тому волонтери та активісті Новомосковська звернулись з заявою, а потім записали відео звернення на якому повідомляють, що заступниця міського голови та близька до тіла Ірина Ялова разом з міським головою Рєзніком розкрадає гуманітарну допомогу призначену для біженців.

 Заява є, відео звернення є, але справи нема. 
 
Ще один приклад, депутати Новомосковської міської ради звинуватили міського голову Сергія Рєзніка та секретаря міської ради в розкраданні бюджетних коштів, призначених на оборону міста.

 
Заява є, відео звернення теж є, але діла нема.
 
Поліція та прокуратура Новомосковська ці звернення проігнорувала, коментарів не надала.
 
Ми вважаємо, що і тут була домовленість Сергія Адамяна за допомогою сина, Артура з поліцією та прокуратурою Новомосковська.
 
Це наші припущення та особиста думка.
 
Але коли в державі війна, а новомосковські чиновники крадуть і їх не карають згідно з законом, то ми вважаємо, що їх прикривають та на їх дії закривають очі правоохоронні органи.
 
І це скоріше всього робить саме Сергій Адамян за допомогою свого сина.
 
Також ми вважаємо,  що за допомогою Сергія Адамяна,  Сергій Рєзнік закрив відносно себе кримінальну справу про розкрадання Сергієм Рєзніком 21 млн грн з бюджету Дніпра яку прокуратура Дніпра відкрила проти нього, коли він очолював департамент розвитку міста в дніпропетровській міськраді.
Тоді відносно нього відкрили кримінальну справу, провели розслідування та передали справу до суду. Але обвинувачення робить  та зробило все, щоб Рєзніка суд не покарав і той ніякого покарання не отримав,  і зміг стати міським головою. На той час він вже мав близькі стосунки з Сергієм Адамяном, на виборах Адамян працював у виборчому штабі у Рєзніка, а після них він отримав посаду з великою зарплатою.
 
Кримінальну справу проти Рєзніка суддя Сергій Петрович Мельниченко не розглядає, обвинувачення не наполягало та досі не наполягає.

 
Ми припускаємо, що обвинувачення не наполягає на скорішому розгляду справи тому, що їх попросив слідчий управління стратегічних розслідувань Артур Адамян, а суддя Сергій Петрович Мельніченко  – тому, що, мабуть, йому Рєзнік, або його представник дав хабар. Як це завжди буває!
 
Іншого пояснення повної бездіяльності судді Сергія Петровича Мельніченко та обвинувачення з прокуратури ми не знаходимо.
 
Мешканці Новомосковська вважають, що Президенту України Володимиру Зеленському настав час звернути увагу на корумповану владу в Новомосковську та не менш корумповані правоохоронні органи.