У НОВОМОСКОВСЬКУ МЕШКАНЦІ СТВОРИЛИ ПЕТИЦІЮ ПРО ВІДМІНУ ПЛАТНОГО ПАРКУВАННЯ

31 серпня 2022 року рішенням позачергової сесії Новомосковської міської Ради Дніпропетровської області за №740 було затверджено «Правила паркування транспортних засобів на території міста Новомосковська»

Цим рішення було фактично запроваджено платне паркування транспортних засобів в Новомосковську. Згідно з цим рішення, скандальновідомі брати Шаркуни будуть збирати гроші за паркування та класти собі в кишеню. Хоча ремонт цієї площі робиться за рахунок бюджетних коштів, тобто за наші з вами податки місту!!!

Виходить так, що ми заплатили за ремонт ПЛОЩІ своїми податками, а тепер якомусь дядькові будемо платити за якесь паркування!!!

ЧУДОВО!!!

Діяльність братів Шаркунів описана в матеріалах українських видань:

1. Навомосковських школярів за 2,7 мільйона забезпечить їжею фірма, що годувала школу Дніпра, де отруїлись діти
2. Скандальная фирма из Днепра выиграла тендер по организации питания в школах Киева по аномально низкой цене

3.КАКАЯ РОЛЬ НОВОМОСКОВСКОГО «КОРМИЛЬЦА» ДЕТЕЙ АЛЕКСАНДРА ГРИГОРЬЕВИЧА ШАРКУНА, В ОТРАВЛЕНИИ ДЕТЕЙ В ШКОЛАХ

4. «Дело отравителей»: отчета о причинах массового заболевания детей в школе №62 до сих пор нет

 

Обраний у 2019 році, міський голова злодійкуватий Сергій Рєзнік та його кримінальна команда таким чином віддячила братам Шаркуна за допомогу на виборах.

На жаль, прокуратура Новомосковська та поліція вже давно не звертає увагу на беззаконня в місті та не реагує на порушення чинного законодавства.
Але, мешканці Новомосковська з таким рішенням не згодні та вважають це рішення таким, що винесене передчасно та сподіваюсь на підтримку нашим містян в підтримці цієї петиції, у зв’язку з наступним:

Запровадження платного паркування в період воєнного стану, та економічної кризи в країні є цинічним кроком що полягає в додатковому фінансовому навантаженні на кожного жителя міста, щодо сплати коштів за паркування;

Не менш цинічно виглядає запровадження платного паркування та штрафів на фоні хаотичної та тотальної забудови без дотримання елементарних норм різного роду МАФів та споруд, щоб там облаштувати паркомісця, схожа ситуація щодо дворових проїздів в багатоквартирних будинках;

Надання додаткових повноважень Комунальному підприємству «Благоустрій міста» Новомосковської міської Ради, щодо можливості притягувати водіїв транспортних засобів до відповідальності за неправильне паркування є недоцільним, оскільки ці повноваження та функції вже покладення на підрозділи Національної поліції України;

Затримка та евакуація автомобілів на штраф майданчик порушує норми Конституції України, «оскільки моє авто – це є моя власність». В майбутньому це перетвориться на чийсь приватний бізнес, де за евакуацію транспортного засобу місцевий бюджет буде отримувати копійки, а основну суму будуть отримувати «підприємці», це ми вже бачимо в сусідньому місті Дніпро;

Прийняття рішення є також передчасним на підставі того, що багато жителів Новомосковська під час воєнного стану та російської агресії  виїхало з міста, та не менша частина мешканців міста боронить нашу країну знаходячись на передовій. Прийняття такого рівня рішення, не можливе без громадського обговорення нагальної необхідності в його прийняті, оскільки воно має всі ознаки регуляторного акта встановленого Законом.

Таким чином, сподіваючись на підтримку жителів міста Новомосковськ, просимо розглянути питання, щодо визнання не чинним (скасовувати) рішення Новомосковської міської Ради Дніпропетровської області від 31.08.2022р. № 740Правила паркування транспортних засобів на території міста Новомосковська“.

Закликаємо містян проголосувати тутhttps://petition.e-dem.ua

Депутати які знищують Новомосковськ своїми рішеннями:

«Опозиційна платформа – за життя»

 
 

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 
 

Партія зелених України

КАРДАШОВ Олег Вікторович
 

Блок Вілкула «Українська перспектива»

 
 

Політична партія «Нова політика»

 
 

Політична партія «Європейська солідарність»

 
ГАРКАВЕНКО Олександр Іванович
 

Політична партія «Слуга народу»

 

Політичної партії «Пропозиція»

За матеріалами Наше Місто