НОВОМОСКОВСЬКУ ШКОЛИ НЕ ПОТРІБНІ!

Нещодавно ми дізнались про те, що Новомосковська міська влада під керування представників забороненої політичної партії «ОПЗЖ»  та завдяки продажним депутатами прийняла рішення про знищення недобудованої школи № 13 у мікрорайоні Кулебівка.
Згідно з інформацією, школа є довгобудом і будується вже не один десяток років. Цю школу не добудовували з тієї причини, що на такого роду об’єктах з приходом кожного нового очільника Новомосковська постійно крали гроші з бюджету міста.
Крали гроші на проєктуванні, на перепроєктуванні й не тільки. Безліч схем діяло у кожного нового очільника міста.
Школу так і не добудовували, але з кожним прийняттям міського бюджету на цю школу гроші списувались. Час йшов, школа не добудовувалась, а гроші крались майже кожного року й це неважко перевірити переглянувши прийняття бюджету міста на рік за останні 20 років.
Деякі читачі можливо запитають: а чому не реагували правоохоронці чи обласна влада? Відповідь проста, всі були в долі.
Правоохоронці знають про це, заводять кримінальну справу, тягнуть в очікувані хабаря, отримують його та кладуть справу на безвік.
І ось, у 2020 році пришли до влади представники сьогодні забороненої політичної партії ОПЗЖ: міський голова Сергій Рєзнік – до речі скандально відома особа та не менш скандально відомий секретар міськради Володимир Арутюнов –  є мешканцем Дніпра, про Новомосковськ узнав від Сергія Рєзніка.  Рєзнік за підтримки ПП «ОПЗЖ» та Арутюнова пішов на міського голову та завдяки кулебівському електорату виграв вибори.
Справедливо буде сказати, що не одну каденцію мешканці Новомосковська віддають свої голоси на виборах за кандидатів в депутати, які жодного дня не жили у Новомосковську й про Новомосковськ взнавали тільки коли приносили документи на реєстрацію до виборчої комісії.
Так було на виборах у 2015 році, майже така ситуація відбулась й на виборах у 2020 році.
Еврейский пидираст Резник агитирует кулебовку
Сергей Резник Пидираст
Але це вибір мешканців Новомосковська, вони обирають, вони втрачають, а потім шукаючи кращого життя, покидають місто находячи прихисток у других містах, або за кордоном.  Бо своє місто немає розуму утримати та відбудувати без корупціонерів та мешканців других місць.
Повернемось до школи, яку місто вже втратило.
Міський голова разом зі своїм кримінальним оточення вирішили знищити недобудовану школу, та й ще гарно заробити на цьому грошенят.
Це чергова корупційна схема про яку деякі активісти Новомосковська вже казали, але правоохоронці не відреагували, мабуть, чекають, або вже отримали хабар від влади міста.
На одні з сесій міської ради міський голова Сергій Рєзнік виніс на порядок денний питання про те, що недобудована школа № 13 у мікрорайоні Кулебівка несе загрозу для населення, бо її не добудовують, і вона руйнується, а ще там дітки влітку грають та на небезпеку себе наражають. І саме тому, школу потрібно розібрати, будівельні матеріали продати, землю за хабар віддати підприємцю та ще з бюджету міста вкрасти гроші, які будуть виділені на розбирання недобудови.
Схема у Рєзніка та його кримінального оточення банальна – щоб не нести відповідальність за корупційні схеми особисто, то він разом с секретарем міськради Арутюновим виносить незаконні та корупційні проекти рішень на сесію, ставить на голосування, а продажні депутати (більшість яких після обрання були працевлаштовані у комунальні підприємства міста) потім голосують як їм Рєзнік та Арутюнов скажуть.
І в цьому місцева поліція та прокуратура нічого кримінального не бачить. Бо, мабуть, на їх думку – це законно!
Як нам стало відомо, перед прийняттям рішення про знищення школи, депутати попередньо розглядали це питання на своїх депутатських комісіях і не всі були згодні. І саме ті депутати, які на депутатських комісіях були не згодні, потім свою думку та погляд на це рішення змінили, бо вони є робітниками комунальних підприємств міста, отримують за те, що нічого не роблять, великі гроші у вигляді зарплатні. Та якби вони не проголосували як їм Рєзнік та Арутюнов сказали, вони б втратили свою роботу і велику зарплатню.
Мова йде про депутатів Новомосковської міської ради:

Олійник Тетяна Олександрівна. До обрання депутатом міськради пані Олійник ніде не працювала.

 
хуесос Матвиенко и шлюха Олейник
 
 Зараз Тетяна Олександрівна працює на комунальному підприємстві «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» якимось інспектором, і повірте, зарплатня у неї зовсім не така, як у пересічних робітників цього підприємства.
 

 Ялова Ірина Вікторівна від політичної партії «Нова політика»

Депутат корупціонер Ірина Ялова
Проститутка Новомосковска Ирина Яловая
 
До обрання працювала в ГО «Наш Новомосковськ», працює одним із заступників міського голови. І зараз вона відповідає за гуманітарну допомогу в Новомосковську.
 

Ще один приклад, але вже з другою політичною партією – депутат міськради Сопільняк Артем Ігорьович від політичної партії ВО «Батьківщина».

 
бандит ВО "Батькивщини"
 
До обрання депутатом пан Сопільняк тренував дітей на заняттях з боксу та кікбоксингу, а після обрання депутатом від ВО «Батьківщина» став працювати, вірніше його за вказівкою міського голови Сергія Рєзніка працевлаштували до комунального підприємства «Новомосковський Комсервіс».
Як кажуть робітники, Артем на роботі не з’являється, його майже ніхто не бачить, а зарплатню він стабільно отримує на банківську карту.
 
Депутат міськради Матвієнко Владислав Анатолійович від ВО «Батьківщина» до обрання депутатом міськради, разом з дружиною, приватно навчав дітей сучасному танцю, а після обрання міський голова Рєзнік теж працевлаштував його до Управління спорту та туризму м. Новомосковська.
Коррумпированній депутат ВО Батькивщина
 
Вор и Бандит депутат Владислав Матвиенко
 
 Не хвилюйтесь, в нього теж не мала зарплатня та на роботу він ходить тільки тоді, коли міському голові потрібно влаштувати чергову масовку під святкування для картинки.
Депутат ВО Батькивщина Владислав Матвиенко коррупционер
 
Також деякі депутати, які були присутні на депутатських комісіях кажуть, що з цього приводу міській голова Сергій Рєзнік сказав наступне: “місту непотрібна така школа – її потрібно знести, а ми потім побудуємо нову”.
 
Але на запитання яку нову, коли, та де будуть будувати він відповіді не дав, бо не впевнений, що його ще раз оберуть міським головою.
Тому зараз йому треба швидше максимально вкрасти з бюджету міста, та розпродати комунальну власність і тікати до Ізраїлю.
Бо як то кажуть з близького оточення міського голови Новомосковська, в нього є паспорт громадянина Ізраїлю, його там чекає батько Олександр Зиновійович Рєзнік, мати, брат та сестра.
А ще нам стала відома думка з цього рішення депутата Новомосковської міської ради від партії «Зелених України» Юрія Карачевцева:а навіщо питати людей, ми депутати самі розуміємо за що голосувати та що продавати, мешканці Кулебівки нас обрали, а ми за них будемо тепер все вирішувати. І нам їх згода чи поради не потрібна!”
Тобто, депутатам та міській владі не потрібно питати  у мешканців мікрорайону Кулебівка їх думку з цього приводу, на думку міської влади та продажних депутатів кулебовчанам не потрібна нова сучасна школа.
І теж правильно, мешканці мікрорайону Кулебівка під час передвиборчої агітації брали від кандидатів продуктові пакети, а потім за цих кандидатів голосували. Ось тепер нехай вони і сидять не маючи права голосу. Мешканці свій вибір зробили, тепер за них вибір роблять ті, кого вони обрали.
Сергей резник подкупает избирателей Кулебовки
Нас здивувала позиція такого собі само названого мера Кулебівки Леоніда Матвієнка. Пан Матвієнко завжди брав участь у житті Кулебівки. Постійно, як кажуть, допомагав кулебовчана, а коли взнав про те, що міський голова Сергій Рєзнік та його оточення разом з обраними, продажними депутатами, в тому числі з Кулебівки, знищили школу та ще й допомогли на цьому рішенні запустити Рєзніку та його оточенню корупційну схему, залишився осторонь. Таке враження, що його це не стосується!
Незрозуміло, але факт.
Тобто можна констатувати, що мешканці мікрорайону Кулебівка школу втратили завдяки міському голові Сергію Рєзніку, секретарю міськради Володимиру Арутюнову, який не є мешканцем Новомосковська, та обраним депутатам Новомосковської міської ради.

«Опозиційна платформа – за життя»

 
 

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 
 

Партія зелених України

КАРДАШОВ Олег Вікторович
 

Блок Вілкула «Українська перспектива»

 
 

Політична партія «Нова політика»

 
 

Політична партія «Європейська солідарність»

 
ГАРКАВЕНКО Олександр Іванович
 

Політична партія «Слуга народу»

 

Політичної партії «Пропозиція»

Шановні мешканці Новомосковська! Шановні мешканці мікрорайону Кулебівка!
Ми вже не просимо правоохоронні органи відреагувати, бо вони цього не робили, не роблять та й робити не збираються!
За розбиті дороги, за розпродану комунальну власність та недобудовану школу ви можете подякувати вказаним особам поіменно, яких саме ви обрали в депутати!
А також ви можете пригадати як у передвиборчу компанію вони вас підкупляли, а потім ви за них голосували.
Ми й надалі будемо слідкувати та вас повідомляти, як саме міський голова Сергій Рєзнік з секретарем міськради від забороненої партії «ОПЗЖ», завдяки продажним депутатам, яких ви теж обрали будуть розпродавати все місто, а потім повтікають хто куди, а вас залишать жити на руїнах під назвою Новомосковськ.
Слава бездіяльності правоохоронних органів міста Новомосковськ!