У Новомосковську та Дніпрі введуть військові адміністрації, яка призначається Президентом

Про це повідомив телеграм-канал “ПолітБавовна”. “ Як стало відомо нашим журналістам, мерам Борису Філатову та Сергію Рєзніку, скоро буде зовсім сумно.

Про це повідомив телеграм-канал “ПолітБавовна”. “Як нам стало стало відомо, Борису Альбертовичу, Філатову, скоро буде зовсім сумно. У Дніпрі можуть ввести військову адміністрацію. І призначити зовсім неочікувану для більшості кандидатуру. Такий варіант уже розглядають в Офісі. “ПолітБавовна” здогадується, про кого йде мова … але поки що залишаємо без уточнень … І – інтрига.. Але шухер на берегах Дніпра буде грандіозний”, – пише тг-канал. Зазначимо, що сам Борис Філатов також не відкидає такого перебігу подій. За його словами, для усунення міського голови з посади на час воєнного стану достатньо одного указу президента. І Офіс президента регулярно нагадує про таку можливість, погрожуючи ввести у Дніпрі військову адміністрацію. Про це писав “Центр спільних дій” наприкінці жовтня. Дізнатись більше: https://litsa.com.ua/u-dnipri-mozhut-vvesti-vijskovu-administraciyu/

У Дніпрі та Новомосковську можуть ввести військову адміністрацію та призначити наказом президента Зеленського  неочікувані для більшості кандидатури.  За наданою нам інформацією, такий варіант уже розглядають в Офісі президента.  “ПолітБавовна”

Зазначимо, що сам Борис Філатов також не відкидає такого перебігу подій. Що стосується мера Новомосковська Сергія Рєзніка, так той зовсім відкидає такий сценарій, бо, на його думку, такі люди як Рєзнік та Філатов потрібні президенту Зеленському. За словами Філатова, для усунення міського голови з посади на час воєнного стану достатньо одного указу президента. І Офіс президента регулярно нагадує про таку можливість, погрожуючи ввести у Дніпрі військову адміністрацію. А ось, у Новомосковську, яким керували та продовжують керувати представники ОПЗЖ нічого боятися, бо  них все “схвачено”.

Як там далі ми з вами побачимо. Але вже терпець у мешканців Дніпра та Новомосковська закінчується та пора ставити крапку на корумпованій владі  Новомосковська.

 

За матеріалами статті