СБУ викрила ще двох ворожих поплічників на Дніпропетровщині

СБУ системно протидіє антиукраїнській агітації в інформаційному просторі і викриває російських прибічників на запереченні військової агресії рф та глорифікації окупаційних військ.

Про викриття чергових поплічників ворога ПОВІДОМЛЯЄ  Управління СБУ у Дніпропетровській області. Так, заблоковано діяльність мешканки Кам’янського – працівниці одного з об’єктів критичної інфраструктури. Активна прихильниця військового вторгнення рф в Україну у соцмережах підтримувала окупацію рашистами українських територій. Вона не приховувала своє захоплення політичним керівництвом країни агресора, і мріяла про встановлення путінської диктатури в нашій державі і отримання російського громадянства.

сбу-днепр

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сбу в днепре обезвредила банду

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сбу в днепре обезвредила банду

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    На неї звернув увагу росіянин, який представився представником «інформаційного спротиву українській пропаганді». Він запропонував розповсюджувати антиукраїнський контент через особистий акаунт та серед свого оточення. Погодившись на пропозицію, основними наративами поплічниці окупантів стали пости про «героїзм» російських найманців квазіутворень «днр» та «лнр» та дискредитація Збройних сил України.

                 Також, викрито мешканку Павлограда на ворожій агітації та антиукраїнській пропаганді. Жінка використовувала особистий акаунт у соціальній мережі і активно просувала деструктивний контент. Пости з підтримки ведення бойових дій проти українського народу, окупації окремих територій України та прославлення російських військовослужбовців вона постійно розміщувала на особистій сторінці і супроводжувала їх власними коментарями. На жаль, радянське минуле для окремої категорії громадян є гарним підґрунтям для впровадження ворожими інформагенствами уяви наявності «неонацистів» в Україні, і «історичної належності українських земель до росії».

                Співробітники СБУ викрили антиукраїнських пропагандистів і припинили ворожу агітацію. Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності. Наразі в рамках кримінальних проваджень всім фігурантам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність та за виправдовування та визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України (ст.ст.111-1 та 436-2 Кримінального кодексу України). Перевіряється інформація щодо можливої співпраці ворожих пропагандистів зі спецслужбами країни-агресора та зв’язків з іншими прибічниками військової агресії. Викриття та блокування протиправної діяльності здійснювали співробітники Управління СБУ у Дніпропетровській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва прокуратури.