На Дніпропетровщині група людей продавали квартири померлих громадян

На Дніпропетровщині поліція викрила злочинну організацію з 9-ти людей, які заробляли на продажі квартир померлих громадян.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Дніпропетровській області.

 

 

Як стало відомо правоохоронцям, ініціатором та куратором “бізнесу” виявився мешканець Дніпра. Він та вісім його спільників займалися пошуком, переоформленням та продажом квартир, власники яких померли, спадкоємці відсутні або не скористалися своїм правом на спадщину. Відповідно до розподілених організатором ролей, учасники займалися пошуком нерухомості, збором інформації з реєстрів, про власників та законних спадкоємців, виготовленням підроблених правовстановлюючих та інших документів, зокрема внесення даних вигаданої особи до паспортів, перереєстрація нерухомості на таких та підставних осіб, пошук та продаж квартир добросовісним покупцям.

 

 

В ході слідства було доведено причетність учасників злочинної організації до незаконного заволодіння трьома квартирами померлих громадян, спадкоємці яких не скористалися своїм законним правом на спадщину, та помешканням літньої жінки. За продаж нерухомості  зловмисники отримали майже три мільйони гривень, які розподілили між всіма залежно від відведених у «схемі» ролей. За результатами проведення 30 санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили сім автомобілів, майже 3,2 млн грн у різній валюті, 22 мобільні телефони, 62 паспорти громадян України та для виїзду за кордон, комп’ютерну техніку.

 

 

Наразі всім учасникам угрупування вручено підозру. Триває слідство.