суд мэра новомосковска

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ПО СПРАВІ ЖИТЕЛЯ НОВОМОСКОВСЬКА СЕРГІЯ РЄЗНІКА

Сьогодні, 17 жовтня 2019р., у Жовтневому районному суді міста Дніпро відбулося чергове засідання за позовом Дніпропетровської міської ради щодо жителя м. Новомосковська Рєзніка Сергія Олександровича, стосовно зловживання владою або службовим становищем (звинувачення в розтраті 21 млн. бюджетних коштів на ремонті фасадів будівель, розташованих на головному проспекті міста).

 

 

 

На сьогоднішній день справа Рєзніка набирає все більшого резонансу, адже на дане засідання окрім журналістів «Полезная газета Новомосковска» та ТОВ «Самарь медія» завітали і представники інших засобів масової інформації м. Дніпро, але як виявилось – марно. Адже саме судове засідання тривало не більше 20 хвилин. Причиною тому слугувала відсутність свідків для дачі показів.

За невеличкий проміжок часу, під час судового засідання, було обговорено наступну процедуру допиту свідків, а саме: перейти від допиту свідків зі сторони позивача до виклику у суд свідків з боку обвинувачуваного. Тобто, раніше всі покази у суді давали свідки яких викликав прокурор, але з різних причин (відсутність людини в країні, не проживання за місцем прописки, переховування, лікарняний і т.д.) ці люди не були викликані до суду. Тепер же свідчити у суді будуть люди, яких викликатимуть адвокати Сергія Рєзніка.

Також хотілося б зазначити, що побачивши у суді чималу кількість журналістів, Рєзнік Сергій Олександрович почав помітно нервувати, після чого вдавшись до сарказму та жартів голосно обговорював цю тему зі своїми адвокатами, мовляв судовий розгляд по його справі стає все цікавішим, бо ж прийшло стільки журналістів, і чи не почати йому «продавати квитки на засідання суду».

Зі свого боку хотілося б сказати, що нічого кумедного в присутності ЗМІ на судових засідання по справі Рєзніка ми не бачимо, адже вищезазначена кримінальна справа № 201/13136/18, має великий суспільний інтерес, як для мешканців Новомосковська, так і для жителів м. Дніпро, бо ж Сергія Олександровича звинувачують в посадових злочинах, а саме в розтраті 21 млн. бюджетних коштів на ремонті фасадів будівель.

А ми й надалі будемо слідкувати за ходом розслідування кримінальної справи № 201/13136/18. Наступне засідання відбудеться 5 грудня 2019 року о 12:00.

 

           

 

 

 

джерело