Як міський голова Новомосковська разом з «ОПЗЖ» та ВО «Батьківщина» новомосковців обкрадають, а правоохоронні органи нічого не бачать

Наша чергова історія про те, як міський голова Сергій Рєзнік разом з представниками забороненої партії в Україні «ОПЗЖ», та партії ВО «Батьківщина» новомосковців обкрадають.
 
Нас не перестає дивувати міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік, який примудряється регулярно безкарно, за допомогою політичної партії Юлії Тимошенко ВО «Батьківщина та забороненої партії «ОПЗЖ», красти гроші з бюджету міста під час війни в Україні.
У той час коли всі українці віддають свої останні збереження захисникам нашої країни, міський голова Рєзнік разом з секретарем міськради Арутюновим вигрібають з міського бюджету останні гроші, думаючи лише про свої кишені, не зважають ані на скрутний воєнний час, ані на найсуворішу прийдешню зиму.
І в цьому Рєзніку активно допомагають представники політичних партій «ОПЗЖ», політичної партії «Блок Вілкула «Українська перспектива», ВО «Батьківщина». І завдяки депутатам від цих партій Рєзнік, разом з Арутюновим, протягують будь-які рішення, що дає їм можливість постійно безбожно красти бюджетні гроші.
Не зважаючи на руйнівну, зокрема, для економіки нашої країни війну з російським ворогом, правоохоронні органи Новомосковська не реагують на розкрадання грошей з бюджету міста та на систематичні порушення чинного законодавства та права людей.
Про це та інше детально розповідає активіст міста Дмитро Глущенко, який попри проходження служби в лавах тероборони знаходить час на викриття злочинів з боку міського голови Сергія Рєзніка, секретаря Новомосковської міської ради від забороненої партії «ОПЗЖ» та інших подібних “владних ділків”.

 

 

 

Відео: Олександра Мирошника

 

Відео: Новомосковські волонтери звинувачують міську владу в розкраданні гуманітарної допомоги. 

 

 

 
Ми бачимо у відео сюжеті вказані правопорушення та злочини з боку посадових осіб і тому зараз вже час діяти для правоохоронних органів, які на наш погляд, закривають очі на те, що коїться у Новомосковську під час війни.
Ми закликаємо ЗМІ й журналістів розповідати про непросту ситуацію, яка склалась  у Новомосковську.
Ми просимо президента України Володимира Зеленського звернути увагу на те, як у Новомосковську чиновники під час війни крадуть гроші до своїх кишень, замість допомагати захисникам та воїнам ВСУ.