Впроваджувати судову реформу в Україні рветься люстрований експрокурор-«експропріатор»

              Сергія Юлдашева висунув з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ.

                   

 

 

                Кандидатом для обрання членом Вищої ради правосуддя став Юлдашев Сергій Олексійович. Про це повідомляється на сайті ВРП. Також, Етична рада, яка перевіряє кандидатів на посаду члена ВРП та діючих членів ВРП, звернулася до громадян і пропонує надсилати будь-яку інформацію щодо кандидатів на посаду члена ВРП від з’їзду суддів України.          Список кандидатів.

 

                   «На даний час Етична рада проводить відбір 46-ти нових кандидатів на посади члена Вищої ради правосуддя від з’їзду суддів України. Рада розглядає, вивчає та аналізує подані кандидатами документи та інформацію з відкритих джерел. У разі наявності будь-яких відомостей, які можуть бути використані для встановлення відповідності 46-ти нових кандидатів на посаду члена ВРП від з’їзду суддів України критеріям професійної етики та доброчесності, просимо громадськість та будь-яких зацікавлених осіб надсилати відповідну інформацію та матеріали на офіційну електронну адресу Етичної ради ec@court.gov.ua або заповнити форму на офіційному веб-сайті», – закликає Етична рада.

 

Форма на сайті.

 

           

 

                Нагадаємо, Сергій Юлдашев, будучі прокурором Самарского району м. Днепропетровска, в 2009 році «експропріював» у дніпродзержинської підприємниці 150 тисяч гривень та продержав її  64 години під арештом без дозволу суду. У 2011 він як прокурор Жовтневого рйону м. Дніпропетровська «по замовленню» порушив проти селянина з Апостолівського району Дніпропетровської області кримінальну справу за наклеп. У 2015 році по Закону «Про очищення влади» (люстрацію) був звільнений з посади прокурора м. Києва, але поновився на посаді через суд. Загалом у період з 2014 по 2019 рік Юлдашев або члени його родини придбали сім квартир у новобудовах Києва та Дніпра, а також кілька автівок. За підрахунками  журналістів «Слідства.Інфо», вартість цього майна сягає двох мільйонів доларів.