ЧИ ЗАПРАЦЮЮТЬ НАРЕШТІ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ У НОВОМОСКОВСЬКУ?

Останнім часом Новомосковськ накривають гучні скандали, що пов’язані з розкраданням гуманітарної допомоги, бюджетних коштів та грошей на не заплановані ремонти.
 
У соціальних мережах  є не одне відео на яких  волонтери Новомосковська звинувачують заступника міського голови Ірину Ялову та Міського голову Сергія Рєзніка в розкраданні гуманітарної допомоги, яка призначена для біженців.
 
Відео є, звинувачення теж є, але будь-якої реакції   правоохоронних органів не видно.
 
Немає гучних заяв, оперативних дій і це  наштовхує на неоднозначні думки! 

 

 

Також у вільному доступі є відео запис офіційної заяви депутата Олександра Мирошніка, який записав відео в якому розповів як міський голова Сергій Рєзнік спільно з секретарем міської ради від забороненої партії «ОПЗЖ» розікрав гроші з бюджету міста, що були призначені на оборону міста.
Відео є, звинувачення теж є, але знов немає жодної реакції від правоохоронних органів.

 

 

Може якась діяльність і є, але її не видно, в інших містах правоохоронці проводять слідчі дії, затримання, звітують.
Лише у Новомосковську все добре – корупції немає, розкрадання бюджету міста та списання коштів на ремонти доріг, які були виконані ще торік, та на них був взятий кредит, теж новомосковські правоохоронці не бачать.
Залишається ще питання – чому саме кримінальна справа про розкрадання бюджетних коштів міста Дніпро на 21 млн. грн., яка розглядається судом Дніпра й у якій обвинуваченим є Сергій Рєзнік затормозилась? 
ГРОШЕЙ НЕМА І ВИНУВАТЦЯ НЕМА І РЕМОНТУ НЕМА ! ТАК ДЕ Ж ГРОШІ???
Редакція нашого видання днями надішле офіційний запит до Офісу президента Зеленського з проханням розібратися та взяти під особистий контроль місто Новомосковськ та те, що там відбувається.
Також ми будемо вдячні усім виданням та журналістам, які на сторінках своїх видань піднімуть питання стосовно корумпованої влади Новомосковська.