У Новомосковській владі продовжують красти гроші

Не встигли вщухнути в Новомосковську корупційні скандали, що пов’язані з крадіжкою гуманітарної допомоги для біженців та крадіжкою бюджетних коштів, що призначені на оборону міста, як місто стрясають чергові корупційні скандали.

На цей раз міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік разом зі спільниками з забороненої партії “ОПЗЖ” провернули корупційну схему на списанні з бюджету міста кошти на встановлення нових, але далеко не сучасних та незручних лавочок. Помінли “сірі на коричньові”

                                                                                 

                                                                                    БУЛО

       

 

                                                                                             СТАЛО 

 

Возможно, это изображение дерево и на открытом воздухе

ЩО ЗМІНИЛОСЬ??  

ТА НІЧОГО,  ПРОСТО ВКРАДЕНІ ГРОШІ ГРОМАДИ!!!

 

 

 

 

                Нагадаємо, що на цьому тижні міський голова Сергій Рєзнік та його корумповане оточення вигадало нову корупційну схему. Ця нова схема передбачала списання грошей на встановлення нових лавочок у місті. Треба зазначити, що в місті вже давно були встановлені нові та сучасні лавочки й місто та містяни не потребували міняти наявні лави. Але, як то кажуть, вже гроші списані з бюджету міста й тому потрібно міняти, не звертаючи уваги на думку городян та здоровий глузд.

 

І це ще не все.

Ця банда під час війни розкрадала та продовжує розкрадати гроші з бюджету міста, списуючи гроші на незрозумілі послуги.

 

 

 

Нам дуже цікаво, чому не реагують на ці корупційні факти правоохоронці?

                 Незрозуміло чому у такий важкий для країни період не притягнули до кримінальної відповідальності за розкрадання гуманітарної допомоги та за розкрадання грошей з бюджету міста антинародного міського голову, а за сумісництвом крадія та мародера  – Сергія Рєзніка та його посібників з “ОПЗЖ”?

                Коли вже настане той час і Рєзніка притягнуть до відповідальності, а його поплічників із забороненої партії “ОПЗЖ” відсторонять від бюджетної годувальні?

Невже Президент України Володимир Зеленський та Глова СБУ не бачать, що твориться в Новомосковську?!

джерело