Чому депутати Новомосковська не проголосували за важливі для мера Рєзніка рішення?

Як ми вже повідомляли, під час останньої сесії Новомосковської міської ради, яка відбулася 10 червня 2022 року, частина депутатів розібравшись в наданих їм проєктів рішень  відмовились голосувати, бо в наданих проєктам була прихована тотальна корупція міської влади.

 

Проєкт рішення який підготувало оточення міського голови передбачав виділення коштів:
– для фінансової підтримки водоканалу, які могли б хоча б частково убезпечити місто від загрози обмеження водопостачання Дніпроводоканалом через величезні борги;
– на сплату частину «тіла» кредиту в 70 млн грн, взятого на капремонти доріг і тротуарів;
– на фінансування обладнання мобільних місць відпочинку особового складу понтонно-мостового полку;
– на фінансування невідкладних потреб міськвідділу поліції;
– на проведення ремонтів дворових проїздів;
– на ямковий ремонт міських доріг;
– на благоустрій території навколо Літака;
– на закупівлю пального комунальникам;
– на видалення аварійних дерев;
– на придбання технічної солі для комунальників на зиму;
і ще багато на чого корисного для міського голови Сергія Рєзніка, секретаря міської ради Арутюнова та їх оточення.
То чому ж деякі депутати розібравшись зрозуміли, що міський голова та секретар їх використовує для вирішення свої корупційних питань не проголосували за важливі для міського голови Рєзніка та секретаря Арутюнова рішення?
            Якщо коротко, то причина в використанні депутатів, щоб уникнути кримінальної відповідальності за сумнівні закупівлі та незрозумілі використання бюджетних коштів Рєзніком та його оточенням.
            Чому депутат Олександр Мірошник і його колеги депутати проголосували проти корупційного рішення яке підготувала міська влада?
           Бо в разі прийняття цього рішення міський голова Сергій Рєзнік, секретар міської ради Володимир Арутюнов та заступники міського голови уникають кримінальної відповідальності за нецільове використання коштів з бюджету міста.
             Не підтримали злочину владу Сергія Рєзніка та секретаря Арутюнова і депутатська фракція політичної партії “Слуга Народу” які теж дізнавшись як міський голова разом з секретарем, до речі від забороненої партії”ОПЗЖ” крадуть гроші з бюджету міста призначені на оборону міста.
Ось таким чином протистоять депутатами владі крадіїв яку очолює міський голова Сергій Рєзнік та секретар міської ради Володимир Арутюнов та які діють тільки в власних інтересів не думаючи про громаду міста.
P/S   Досі незрозуміло, чому на такі гучні скандали не реагують Президента України Володимир Зеленський, народний депутат України якого обирали по виборчому окрузі і який входить Новомосковськ та чому не реагують правоохоронці?!