НОВОМОСКОВСЬК НАРЕШТІ ПОЗБАВИТЬСЯ ДЕПУТАТІВ ВІД «ОПЗЖ»

На цьому тижні Верховна рада України розгляне законопроєкт, який дає можливість відізвати депутатів місцевих рад, які є представниками заборонених політичних партій, зокрема, проросійських.
 
Таким чином у мешканців Новомосковська нарешті з’явилась можливість позбутися депутатів, які пройшли в Новомосковську міську раду від проросійської партії «ОПЗЖ», а також звільнити з посади секретаря міської ради, який є не тільки представником «ОПЗЖ», а ще й не є мешканцем міста.
 
Нагадаємо, що міський голова Сергій Рєзнік виграв вибори завдяки спільному ФІНАНСУВАННЮ ТА  ПІАРу з «ОПЗЖ», а його передвиборча кампанія пройшла разом з кандидатами від вказаної партії.
 
Хочемо підкреслити, що після виборів саме він запропонував на посаду секретаря міської ради свого друга – мешканця Дніпра – Володимира Арутюнова, який зараз є секретарем Новомосковської міської ради від забороненої партії «ОПЗЖ».
Ми вважаємо, що новомосковцям не слід чекати доленосного рішення Верховної ради України, та поки закон вступить в дію! а вже зараз  проявити політичну відповідальність , та створити петицію та проголосувати за відкликання депутатів від «ОПЗЖ», бо останнім часом вони доволі часто фігурують в скандалах, пов’язаних з корупцією та мародерством.
Пора діяти, а не чекати незрозуміло чого!