На Дніпропетровщині викрили злочинне угруповання, яке розікрало гуманітарку на 1,35 млн грн

Двоє мешканців Дніпра були затримані під час спроби продати гуманітарну допомогу, призначену для надання військовим та жертвам російської агресії. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області

 

На Дніпропетровщині викрили злочинне угруповання, яке розікрало гуманітарку на 1,35 млн грн

 

 

 

 

 

Діяльність злочинного угруповання припинили поліцейські слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області, співробітники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області та співробітники прокуратури Дніпропетровської області. 16 червня за силової підтримки спецпризначенців КОРД відбулися обшуки, в ході яких за місцем мешкання фігурантів, вантажному й легковому автомобілях, а також у складському приміщенні у м. Кам’янське, були виявлені консерви та харчові продукти загальною вагою понад 13 тонн, призначені для надання гуманітарної допомоги.

 

 

 

 

 

 

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 201-2 Кримінального кодексу України (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги). В рамках відкритого кримінального провадження призначені додаткові обшуки, проводиться збір доказів та встановлюються всі причетні до злочину особи. Наразі одного із зловмисників затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.