НЕВЖЕ НОВОМОСКОВСЬКІ ДЕПУТАТИ ОТЯМИЛИСЬ ?(ВІДЕО)

Після черги скандалів, пов’язаних з розкраданням гуманітарної допомоги та бюджетних коштів, які призначені на оборону міста, депутати Новомосковської міської ради 8-го скликання зрозуміли, що настав час змінити секретаря міськради, який, до речі, в раді представляє заборонену партію «ОПЗЖ».

Ми з Вами добре розуміємо, що депутати партії Медведчука «ОПЗЖ» свої кольори змінили тому, що в державі війна, але своєї суті не змінили, та себе ще покажуть, а деякі з них з приходом рашистів вже показали й Новомосковськ не є винятком.

 

Окрім скандалів, що пов’язані із дивним зникненням гуманітарної допомоги, міська влада Новомосковська підкинула черговий скандал, який стосується сумнівної закупівлі тушонки за бюджетні кошти, а також не будемо забувати про скандальну подію, що пов’язана з нагородою мера міста від прикордонників.

 

 

Невже міський голова та його кримінальне оточення не розуміють, що в Україні війна й не можна так себе поводити? Тим більш, не можна красти безбожно з бюджету міста кошти, та влаштовувати постійні скандали?

Мабуть, міський голова Сергій Рєзнік та його права рука секретар міськради забули, що зараз воєнний стан, що на фронті кожного дня гинуть наші з вами співвітчизники. Тож навіщо так себе поводити, навіщо красти та показувати мешканцям Новомосковська свою неповагу до людей та захисників держави?

Нажаль, такі люди нам з вами відповіді не нададуть!

І як нам стало відомо з неофіційних джерел, вказані вище особи мають подвійне громадянство й мабуть, коли їх дійсно вже клюне жарений півень, вони покинуть нашу державу та втечуть закордон, витягнув другий паспорт громадянина іншої країни.

У нас поки немає достовірної інформації так це, чи ні, але це привід для СБУ перевірити цю інформацію є. І під час виборчої кампанії у 2020 році до міської ради, місцеві  ЗМІ неодноразово писали, що обраний міський голова Новомосковська має паспорт громадянина Ізраїлю.

Тому, на нашу думку, депутати зараз роблять правильні кроки по заміні секретаря Новомосковської міської ради. Після таких кроків міському голові Сергію Рєзніку з новим секретарем міськради буде важче розкрадати з бюджету кошти, коли в державі воєнний стан.

Нагадаємо, що мешканці Новомосковська неодноразово підіймалося питання про те, чому Новомосковською міськрадою керує представник забороненої партії.

Також депутати та мешканці міста повинні звернути увагу на питання, яке неодноразово підіймав депутат міскьради Олександр Мірошник: міська влада розкрадала та розкрадає бюджетні кошти, за опалювальний сезон не думає, живе одним днем.

Це все у черговий раз доказує нам, що у скрутному випадку вони дістануть з карманів паспорти з іншим громадянством та поїдуть закордон, а мешканці міста залишаться сам на сам з війною, холодом і голодом.

І тому, на наш погляд, депутати правильно роблять, що прибирають від “кормушки” представників «ОПЗЖ» та беруть ситуацію під свій контроль, щоб припинити систематичне розкрадання бюджетних коштів.

Ми й надалі будемо слідкувати за подіями у місті Новомосковськ та інформувати наших читачів.

Слава Україні!