Фонд «Іллай» хоче «грамотно розподіляти» гуманітарну допомогу на Дніпропетровщині

Фонд працює «під дахом» забороненої партії.

Керівниця пресслужби Дніпропетровської обласної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» («ОПЗЖ», на час воєнного стану її діяльність заборонена), депутатка від «ОПЗЖ» Дніпропетровської обласної ради Кондракова Ганна В’ячеславівна відкрила Благодійну організацію «Благодійний фонд «Іллай» (код 44877428). Про це вона розповіла на своїй Facebook-сторінці.

                   

Фонд «Іллай» хоче «грамотно розподіляти» гуманітарну допомогу на Дніпропетровщині

 

              «Бракує елементарних речей для побуту. Коли до лікарні привозять людей, якім потрібні гумові тапочки, змінний одяг, коли потрібно купити якісь ліки, коли збір із Німеччини, наприклад, чи наші партнери – громадянські організації, які реагували на наші запити, надсилали сюди допомогу, все одно це потрібно було грамотно розподілити», – повідомила вона. На питання журналістів, що значить назва фонду: «Іллай», Ганна Кондракова написала:

«В наступній серії розповім)».

 

Скрин Facebook-запису

 

 

                За даними YouControl, Благодійний фонд «Іллай» був відкритий 11-го травня 2022 року за адресою квартири: вул. Костомарівська, будинок 1-А, квартира 84. Тут також володіє квартирою № 49 перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради, голова «ОПЗЖ» Дніпропетровщини Гуфман Геннадій Леонідович, а будувала «Женеву» фірма, яка фактично наполовину належить Гуфману, а наполовину – бізнес-партнеру мера Дніпра Геннадію Корбану.

                  Рік тому Гуфман заявив, що в Україні війни немає. «Де йде війна?», «З ким йде війна?», «Хто її оголосив?», – сказав голова «ОПЗЖ» Дніпропетровщини.

Ганна Кондракова тоді прокомментувала, що «Юридично війна в Україні справді нині не оголошена. Проте, безумовно, в країні відбувається горе».

 

 

Гуфман та Кондракова

              Також, Ганні Кондраковій належить 50% у ТОВ «Дніпровіжн» (код 38115518), яке володіє мережею білбордів у Дніпрі. Минулого року вони рекламували Московський Патріархат.

            А у рік місцевих виборів-2020 – російською мовою рекламували кандидатів. ОПОРА тоді звернулася за коментарем до Ганни Кондракової, і відповідь була короткою:

«Дивіться ст. 10 Конституції України»

Також нагадаемо

В НОВОМОСКОВСКЕ КОЛЛАБОРАНТЫ ПИЛЯТ БЮДЖЕТНЫЕ ДЕНЬГИ НА РЕМОНТЕ ДОРОГ ГОРОДА

джерело