Гетьманцев — це просто рак

Гетьманцев — це просто рак.
І ось зараз воно вирішило знову покошмарити знекровлену війною економіку. Підприємці тобі муляють? А я бачу так, що під шум воєнного часу дідько із влади вирішив обікрасти тих, хто ладнає життя самостійно в своїй громаді. Хто вирішив повернутися додому. Бо в Європі добре, а удома найкраще.
Знаю, що кажу. Я живу в районі підприємців. Вони всі як один повернулись додому — майданчики поруч заливаються дитячим сміхом.
Мої сусіди займаються волонтеркою, перераховують значні кошти на ЗСУ, роблять фантастичні речі в умовах війни. Їм легше удома, ніж на дорогезній зйомній хаті в єбєнях Франківщини, чи у статусі біженця в Польщі.
І не мутному соціалісту Гетьманцеву з бігаючими оченятками думати: кого б тут ще поімєть. Ми ж розуміємо, що за західні гроші — США, ЄС, Британія спитають.
А наші податки можна легко покласти собі в кишеню в умовах, коли третина України одна велика прифронтова лінія. Тому такі ідеї — це просто намагання пограбувати своїх, своїх, які не спитають: де гроші, Зін?
Офіс Президента України і Слуга Народу уйміть вашого кліща. Гетьманцев — це одна з топових причин, чому ви всі разом підете на сміття після нашої перемоги.
В умовах війни треба облишити ганебні ідеї перевірок і не кошмарити людей. Заробляй і розвивайся — оце має бути девізом нині і надалі.
Грабувати підприємців в умовах «війни на виснаження», яку оголосила нам РФ — це допомагати Росії виграти цю війну. Хоча кого я питаю. Агент ФСБ Сівкович із Москви друга попросив?