Додаток «ТиХто» для перевірки підозрілих осіб. Як скористатися, пояснили в СБУ

В Україні запрацював додаток «ТиХто» для перевірки підозрілих осіб. Про це йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці управління СБУ в Дніпропетровській області.

              Його основна мета – спростити процедуру перевірки підозрілих осіб на блокпостах, на вулицях під час комендантської години, на вході в укриття чи в інших ситуаціях. Додаток не містить, не зберігає і не передає персональних даних осіб, а працює з інформацією з відкритих реєстрів. Завдяки йому можна перевірити, чи відповідає фото в паспорті дійсності, чи перебуває людина в державному розшуку, чи накладені на неї санкції РНБО, чи включена вона до списку воєнних терористів і ДРГ або бази «Миротворець» тощо.

          За повідомленням, додаток за підтримки кіберфахівців Служби безпеки України розробили команди YouControl та Artellence. “Наголошуємо: у разі виявлення за допомогою додатку «фактору ризику» необхідно негайно передати цю інформацію представникам силових структур для більш ретельної і додаткової перевірки”, – йдеться в повідомленні. Завантажити додаток можна за посиланнями:

Google Play – bit.ly/3E5NjfJ

App Store – apple.co/3usNGxy