На Дніпропетровщині СБУ проведе навчання: жителів просять мати при собі документи

З 15 лютого на Дніпропетровщині розпочнуться багатоетапні контрдиверсійні навчання обласного Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України, які триватимуть до початку березня.

                  Про це йдеться в пресрелізі УСБУ в області, повідомляє Суспільне. Навчання проходитимуть в умовах максимально наближених до реальних, із використанням спецтехніки та озброєння. Тому на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, у тому числі обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів; перевірка документів; огляд особистих речей та автомобілів тощо.

                    “СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей, мати при собі документи, що посвідчують особу, і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців”, – йдеться у повідомленні. Метою навчань є вдосконалення міжвідомчої взаємодії силових структур та органів влади, посилення захищеності об’єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання умовних диверсійних груп. Служба безпеки закликала жителів Дніпропетровщини бути пильними.

                 “Якщо у ваше поле зору потрапили особи, які проявляють необґрунтований інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, військових об’єктів, будівель органів влади і управління, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати, просимо невідкладно повідомляти до Управління СБУ у Дніпропетровській області за телефоном (056) 744-85-19, або телефонувати на спецлінію Національної поліції 102”, — йдеться у повідомленні управління.                   СБУ просить громадян зберігати спокій і дотримуватися правил особистої безпеки.