Знову “СК”Стройінвест”.Поліція розслідує розкрадання на реконструкції стадіону за 50 мільйонів

Поліція розслідує можливе привласнення коштів під час реконструкції стадіону школи № 1 м. Перещепино Дніпропетровської області, яке замовив Департамент капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації у ТОВ «СК «Стройінвест» за 49,71 млн грн. Про це свідчить ухвала Індустріального райсуду м. Дніпро від 10 грудня.

             Таку новину повідомили у “Наші гроші”. Департаментом капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації  замовив «СК «Стройінвест» реконструкцію стадіону опорної школи № 1 по вул. Калинова 5 в м. Перещепино,Новомосковського району Дніпропетровської області за 49,71 млн грн. 1 червня минулого року. Строк дії договору до 30.12.2021. Слідчі вивчили тендерну документацію та цінову пропозицію «СК «Стройінвест» і встановили обставини, що можуть свідчити про фактичне ненадання таких робіт та протиправне заволодіння коштами бюджету, а також їх розтрати посадовими особами Департаментом капітального будівництва Дніпропетровської ОДА. Суд задовольнив клопотання поліції і продовжив строк досудового розслідування у кримінальному провадженні до 11 червня 2022 року.

               Причому, згідно з «Прозорро», 6 грудня цього року Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА та «СК «Стройінвест» у зв’язку з істотною зміною обставин, якими сторони керувалися при укладанні договору, дійшли згоди розірвати угоду від 1 червня 2020 р. Дніпровською «СК «Стройінвест» володіє Роман Аліфонов, керує Юрій Кравченко. Раніше засновником був Денис Островський, який володіє ТОВ фірма «ВЛК» разом зі Світланою Ященко, яка працювала в будівельному ПрАТ «НВО «Созидатель» Леоніда Турчина і Володимира Бєлінського.

                   Раніше її частка у «ВЛК» належала Павлу Похвалітову, який був радником, а до того  – заступником директора КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міськради. Крім того, Похвалітов був відомий як начальник Дніпровського центру телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком» та як працівник ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас». Островський був засновником нині ліквідованої ГО «Нова сила» з Андрієм Чеботарьовим та Іваном Лайваном. Лайван керував КолП «Дніпроуніверсал», директором якого зараз є Лариса Островська, а засновниками – Валерій Черніков і Дмитро Герасимов. Останній певний час був відомий як виконувач обов’язків директора КП «Дніпродорсервіс». Нагадаємо, печатку «Дніпроуніверсалу» вилучали в рамках кримінальної справи .

Із 2015 року переможець натендерив переважно на Дніпропетровщині 4,88 млрд грн.

Також хочемо нагадати нашим читачам, що реконструкцію стадиону “Металург” у Новомосковську,   виконує “СК”Стройінвест”.