Прокуратура розслідує справи щодо заступника міського голови Кривого Рогу, Удота Є.

Прокуратура Дніпропетровської області за наказом Офісу президента поновила кримінальну справу проти заступника міського голови Кривого Рогу Євгена Удода. Прокуратура Дніпропетровської області відновила кримінальні провадження проти Євгена Удода, хоча ця справа була закрита за відсутністю складу злочину та вимагає 9 млн. грн. залогу.

                 

 

У 2017 році кримінальні справи проти першого заступника міського голови Кривого Рогу були відкриті, після чого Удод виїхав з країни. У 2019 році стало відомо, що кримінальна справа проти Удода закрита за відсутністю складу злочину, а самого підозрюваного знято з розшуку. В тому ж році Удод повернувся у Кривий Ріг.

                 15 грудня поточного року справу поновлено, через те, що Удод ніби грозив пістолетом начальнику управління містобудування та архітектури Валерію Нетяженку 2016 року. Але за словами адвоката самого начальника управління ці свідчення з Нетяженка правоохоронці вибили, або вигадали. Також поновлена кримінальна справа проти Удода ще за 2011 рік, коли він був головою КП “Електромережа-Південне”.

                  У 2013 році без рішення облради підприємство було продано ПАТ ДПЕК “Дніпрообленерго” майже за 10 млн. грн. Своєю чергою прес-служба  екс-заступника міського голови заявляє, що сам Удод не збирається ховатись, та навіть зацікавлений в передачі справи до суду та розгляд, натякаючи на політичні мотиви їх поновлення.