Дружина загиблого мера Кривого Рогу боїться замаху та публікує відеозвернення

У ньому жінка перелічує усі, на її думку, хибні причини так званого самогубства чи трагічної випадкової загибелі, від отруєння побутовим газом до передозування наркотиками. Про це повідомляє Оne.kr.ua.

 

 

Така поведінка вдови мера Кривого Рогу Костянтина Павлова викликана тим, що у родині за три місяці загинуло троє достатньо молодих чоловіків віком від 44-х до 50 років. Мова про самого мера Павлова, його рідного брата Андрія, та двоюрідного брата Бориса. Як можна дізнатися від місцевих ЗМІ, три смерті сталися за дивних обставин. А це значить, що за випадковою загибеллю, чи самогубством може ховатися замовне вбивство, яке професійно виконано та сфабриковано під звичайну смерть. Отже, Олена Павлова звернулася до криворіжців з тим, що ні вона, ні її син Юрій не вживають алкоголю, а тим більше наркотиків. Цим самим вона натякнула на те, що у випадку трагедії з нею чи сином не треба вірити у версії, пов’язані зі спиртним чи наркотичними речовинами.

                    Також не слід вірити версіям, пов’язаним з отруєнням газом чи враженням електричним струмом. «…у нас новий газовий котел, нова електропроводка вдома», – чітко проартикулювала Павлова. Застерегла авторка відеоролика й від віри у версію ДТП. Вона підкреслила, що у їхнього авта справні гальма, а їздять вони дуже акуратно.

                    В решті решт вдова чоловіка, який буцім-то наклав на себе руки, повідомила громадськості, що ні в неї, ані в сина Юрія немає смертельних хвороб та психічних розладів, яки змогли би спровокувати самогубство. Чи захистить Олена Павлова себе та сина цими відео-застререженнями – невідомо. Щодо слідства по загибелі родичів, правоохоронці офіційно ще нічого не коментували.

 

ВИДЕО