Кому належить котлован у Новомосковську,який перетворився на поросле очеретом звалище зі зграями собак і купою безпритульних

Кожна історія має початок і кінець. Кожна історія має канву, сінапсис, зміст, ключові моменти, пролог і епілоги. І немає такої книги, в якій при кожному новому прочитанні не відкривалися б речі, на які раніше не звертав уваги.
Канва, тобто основа подій, що були напередодні створення великого агробізнесу обласного депутата від «Батьківщини» Віталія Скакуненка бере початок зі створення будівельної компанії «Міркор Капітал».
Згідно із даними держреєстру, він, разом із Вячеславом та Владиславом Ратушними, є засновником цієї компанії, яка зареєстрована із 2005 року.
Компанія «Міркор Капітал» відома мешканцям Новомосковська своїм грандіозним будівельним проектом – котлованом між 40 та 50 будинками по вулиці Гетьманській.
Дозвіл на забудову цієї ділянки отримав 17 років тому інший депутат від «Батьківщини» Олександр Мірошник, на якого у різні часи сипалися усі шишки за цю недобудову.
У 2018 році Мірошник вийшов із прямого володіння Міркором, натомість, станом на осінь 2021 року, володіє компанією Віталій Скакуненко разом із Ратушними.
З того часу будівельний майданчик порожній, роботи не ведуться, котлован давно перетворився на поросле очеретом звалище зі зграями собак і купою безпритульних, повітря навколо кишить комахами.
Відчутне та різке зростання бізнесу Віталія Скакуненка сталося у 2017 році, коли він радикально змінив основний вид своє діяльності та вирішив зайнятись агробізнесом.
Ним було зареєстровано 3 нових юридичних особи: ТОВ “ФГ ДАР ПОПАСНЕ”, ТОВ “ФГ ДАР АНДРІЇВКА”, ТОВ “ФГ ДАР ВСЕСВЯТСЬКЕ”, співзасновником яких, разом із Скакуненком, стає Болдирєв Олександр Борисович.
Усі підприємства зареєстровані у Дніпрі за адресою вул. Терещенківська, 23/250.
Згодом, Болдирєв засновує за тією ж адресою приватну охоронну агенцію «АГРО-ЛЕГІОН ДНІПРО» (42964267).
Приватна охоронна «Агро-Легіон Дніпро» не веде ніякої публічної діяльності, не розміщує рекламу, не має сайту або сторінки, не приймала жодного разу участі у публічних закупівлях, а адрес реєстрації – квартира у панельній багатоповерхівці у Дніпрі.
Аналізуючи ці факти, очевидним є факт створення приватної компанії зовсім не для надання комерційних послуг із охорони, а для якихось інших справ.
Повернемось до агробізнесу
Скакуненко, разом із Болдирєвим, обирають частиною назви для своїх новостворених підприємств – слово «ДАР».
І тут згадується назва «ДАР», яка тісно пов’язана із кримінальною історією, що сталась у Попасному Новомосковського району – захоплення земель ФГ «ДАР» померлого Василя Дарадуди.
Але це вже наступна сторінка, яку згодом потрібно перегорнути.