У Новомосковську розгорається скандал навколо будівництва позашкільного закладу

Нове будівництво спортивного комплексу Комунального позашкільного навчального закладу «НКДЮСШ №10» у Новомосковську “обростає” скандалами, тому що будують все для відпочинку та розваг незрозумілого для кого, крім потрібного басейну для містян.

На сайті електронних закупівель ProZorro, 21 жовтня 2021 року з’явився тендер на виконання проєктно – вишукувальних робіт по об’єкту: Нове будівництво спортивного комплексу Комунального позашкільного навчального закладу «НКДЮСШ №10» за адресою: м. Новомосковськ, в районі вул. Сучкова, 41. Новобудова матиме більярдну, сауну, кімнати для відпочинку, зал для конференцій на 50 чоловік, але того що потрібно місту, а саме басейн, у плані будівництва відсутній.

Основний склад запланованих робіт на будівництві ДЮСШ: 1й поверх: ресепшн; гардеробна; бар-кафетерій; приміщення роздягалень – 4 шт .; туалетні кімнати – 2 шт .; ігровий зал – 48х24м, з трибунами; зал боксу – 24х12м; зал боротьби – 30х24м; 2й поверх: зал для фітнесу і силових видів спорту 15х15м; приміщення роздягалень – 2 шт .; тренерська; сауна з душовими 20м2; приміщення для реабілітації; 3й поверх: більярдна; зал для конференцій на 50 чоловік; кімнати відпочинку – 5 шт. на 30 осіб; Вулиця: тенісний корт – 30х15м; універсальний баскетбольно – волейбольний майданчик – 30х17м; поле для міні футболу – 40х22м; бігова доріжка – 250м; багатофункціональна спортивна площадка; паркувальні місця на 50 машин.

 

ДЮСШ з більярдною та сауною: у Новомосковську розгорається скандал навколо будівництва позашкільного закладу

 

 

Замовником виступає департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної держадміністрації. Очікувана вартість проекту: 3 000 000,00 UAH з ПДВ, а вартість будівництва напевно складатиме 30 мільйонів гривень. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 квітня 2022 року. У коментарях до цієї новини новомосковці не стримують емоцій, запитують, для кого будують нову ДЮСШ, навіщо там більярдна, сауна, кімнати для відпочинку у кількості 5 шт та чому відсутній басейн?

Багато хто з містян пропонує краще відремонтувати ДЮСШ розташовану по вул. Калнишевського, або побудувати так необхідний для міста басейн.