За шлільний форум по харчуванню, заплатили майже стільки, скільки коштує харчування однієї школи за рік

Департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА 4 жовтня за результатами тендеру замовив ФОП Нещерет Ольга Миколаївна організацію форуму за 2,98 млн грн. Про це повідомляють “Наші гроші”, посилаючись на тендер у «Прозорро». Регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування» проходив 8 жовтня у будівлі Дніпропетровської ОДА по просп. Олександра Поля, 1 та на площі перед нею.

                    За даними тендеру, підприємниця мала забезпечити концепцію, творчу програму, павільйони, електропостачання, інтернет, фото- і відео-зйомку, друковану продукцію, меблі, канцелярію, екрани, он-лайн трансляцію, організаційні та транспортні послуги, звук, світло тощо. При цьому повинні бути дотримані протиепідемічні вимоги. Також для 750 учасників передбачили вітальний кава-сніданок, каву-брейк і подавання приготованого на сцені меню із таких семи страв: салат з капусти, огірків та насіння фенхелю (100 г); салат з морквою, яблуком та соусом Вінегрет (100 г); компот з ягодами та м’ятою (100 г); запіканка (60 г); плов із куркою (100 г); рибна котлета (50 г); кускус із овочами (100 г); суп Мінестроне (100 г). Вартість форуму співставна із вартістю річного харчування школи.

                    У січні Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради замовив ТОВ «Контракт Продрезерв 5» харчування школи №97 на 2,88 млн грн., однак згодом ціну зменшили до 2,50 млн грн. Конкурентами на тендері по Форуму були дніпровські ТОВ «Олімпіус Консалт» Михайла Торощенка і Марини Пальченко та ТОВ «Міка Груп» Валерія Міщенка. Усі учасники запропонували ціни, які дорівнювали очікуваній сумі, а під час торгів лише переможниця зробила крок на зниження і виграла. Формальна економія склала 0,7% відносно очікуваної вартості закупівлі у 3,00 млн грн. Ольга Нещерет була зареєстрована ФОПом у серпні в Новомосковську. Вже у вересні вона без конкуренції взяла підряд Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради щодо харчування учасників Дня працівників освіти 2021 на 150 тис грн.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter